SPOR MEDYASI

Abdullah Avcı Trabzonspor'u yerden yere vurdu!

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Abdullah Avcı, BeIN Sports'ta Trabzonspor - Beşiktaş derbisini yorumladı. Abdullah Avcı Beşiktaş'ı överken, Trabzonspor ile ilgili de "Pozisyona dahi giremediler" yorumunu yaptı.

Abdullah Avcı Trabzonspor'u yerden yere vurdu!

Abdullah Avcı ilk yarıyla ilgili olarak "Oyun, ilk yarının sonuna doğru Beşiktaş'ın istediğine, geçiş oyununa dönmeye başladı. Maçtan evvel takımların taktiksel olarak çok hazırlanamadığı ve bireysel performansların biraz daha belirleyici olacağını söylemiştik" ifadelerini kullandı.

İkinci yarıda biresysel performansların belirleyici olduğunu ifade eden Abdullah Avcı, "İkinci yarıda bireysel performansların ön plana çıkacağı bir durum ortaya çıkacaktı zaten. Oyuna girenler daha sakin ve nerede ne yapmaları gerektiğini bilen isimlerdi. Beşiktaş’ı tebrik etmek lazım" açıklamasını yaptı.

Ajansspor'un haberine göre, Trabzonspor'un pozisyona giremediğini, Beşiktaş'ın da rakibine izin vermediğini vurgulayan eski teknik direktör, "Maçtan evvel Nwakaeme, Ekuban ve Abdülkadir Ömür gibi oyunculardan bahsettik. Bu oyuncu grubu neden etkili olamadı? Pozisyona dahi giremediler. Parselasyona uyamadılar. 8-9 kişinin arasına girdiler. Beşiktaş savunması da onlara izin vermedi" ifadesini kullandı.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER