Abdullah Avcı

Abdullah Avcı Beşiktaş'a ilk neşteri vuruyor

Abdullah Avcı Beşiktaş'a ilk neşteri vuruyor Demir Grup Sivasspor maçında aldığı farklı mağlubiyet sonrasında detaylı analizini yapan Beşiktaş’ın teknik patronu Abdullah Avcı ilk neşteri vurdu.

Abdullah Avcı'dan Burak Yılmaz açıklaması

Abdullah Avcı'dan Burak Yılmaz açıklaması Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

Abdullah Avcı 4 ismi kadroda düşünmüyor

Abdullah Avcı 4 ismin biletini kesti Beşiktaş'ın 12 gün süren Avusturya kampı sona erdi. Oyuncuları yakından tanıma fırsatı yakalayan teknik direktör Abdullah Avcı'nın Lens, Mirin, Roco ve Umut Nayir'i kadroda düğünmediği öğrenildi.

Abdullah Avcı Beşiktaş yönetimi uyardı! Transfer gerçekleşmezse...

Abdullah Avcı Beşiktaş yönetimi uyardı! Transfer gerçekleşmezse... Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, defans eksikliğinin sezonu etkileyeceğini belirterek yönetimden transferin bir an evvel gerçeklemesini istedi.

Beşiktaş'ta 2 futbolcuya yol göründü

Beşiktaş'ta 2 futbolcuya yol göründü Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi transfer hamleleri devam ediyor. Teknik Direktör Abdullah Avcı, iki isim ile yolları ayırmaya hazırlanıyor.

Edin Visca Beşiktaş için gemileri yaktı

Edin Visca Beşiktaş için gemileri yaktı Kara Kartal, Visca için Başakşehir ile görüşmüş ancak 15 milyon Euro’luk bonservis sorunu ile karşılaşmıştı. Transferde Boşnak futbolcu devreye girdi, yönetimden kolaylık istedi.

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı dönemi resmen başladı

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı dönemi resmen başladı Beşiktaş, teknik direktörlük görevine getirdiği Abdullah Avcı ile çalışmaya resmen başladıı.. Vodafone Park'ta düzenlenen ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın da katıldığı törende 55 yaşındaki teknik adam, 3 yıllık sözleşmeye imza attı.