Abdullah Avcı

Abdullah Avcı'dan Oğuzhan Özyakup açıklaması

Avcı'dan Oğuzhan Özyakup açıklaması Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve futbolcusu Umut Nayir, Slovan Bratislava maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Abdullah Avcı'dan transfer açıklaması

Abdullah Avcı'dan transfer açıklaması Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı devre arasında yapacakları transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Avcı "Başkanımız ve yönetim kurulumuzun sunduğu bütçe ve sayı üzerinden gideceğiz" dedi.

Abdullah Avcı 3 yıldızın biletini kesti

Abdullah Avcı 3 yıldızın biletini kesti Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, devre arasında Oğzuhan Özyakup, Lens ve Enzo Roco ile yolların ayrılmasını istiyor.

Abdullah Avcı hedefi 12’den vurdu

Abdullah Avcı hedefi 12’den vurdu Alanyaspor’u yendikleri 7. hafta maçından sonra hızla yükselişe geçeceklerini ifade eden Beşiktaş’ın teknik patronu bu iddiasında haklı çıktı. Sakatların dönüşüyle eli güçlenen siyah-beyazlı hoca galibiyet serisini devam ettirmenin hesaplarını yapmaya başladı

Beşiktaş'ta grip olan teknik direktör Avcı Portekiz'e gitmedi

Beşiktaş teknik direktörü Avcı Portekiz'e gitmedi UEFA Avrupa Ligi'nin 4. haftasında yarın Portekiz temsilcisi Braga ile deplasmanda yapacağı maç için bu ülkeye giden Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı, kafilede yer almadı.

Abdullah Avcı'dan övgü dolu sözler

Abdullah Avcı'dan övgü dolu sözler Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı, 1-0'lık Galatasaray galibiyetini değerlendirdi.

Abdullah Avcı'dan istifa açıklaması

Abdullah Avcı'dan istifa açıklaması Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna, "İstifa etmeyi hiç düşünmedim. Ama taraftar her zaman haklıdır. Bence taraftar tepkisinde haklı." cevabını verdi.