Ahmet Ağaoğlu

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması Ahmet Ağaoğlu düzenlediği basın toplantısında kulüp borçlarının yanı sıra transfere dair önemli açıklamalarda bulundu. Burak Yılmaz ile ilgili de konuşan Ağaoğlu, ''Burak Yılmaz'ı alacak parayı henüz darphaneler basılmadı'' dedi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, takım genç yıldızı Yusuf Yılmaz için Bundesliga'dan resmi teklif geldiğini duyurdu.

Trabzonspor'da kongre öncesi gerginlik

Trabzonspor'da kongre öncesi gerginlik Trabzonspor'un Olağanüstü Genel Kurulu öncesinde aidatlarını ödediklerini iddia eden bir grup kişi, kongre salonuna alınmayınca salon önünde gerginlik yaşandı.

Trabzonspor'da ‘feda’ çağrısına futbolculardan yanıt yok

Trabzonspor'da ‘feda’ çağrısına futbolculardan yanıt yok Trabzonspor’da mevcut oyuncu kadrosunun maliyetini düşürmeyi hedefleyen yönetimin ‘feda’ çağrısına hiçbir oyuncudan olumlu yanıt gelmediği belirtildi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz'ın transfer olacağını şeklinde çıkan haberleri yalanladı.

Aziz Yıldırım gitti Ahmet Ağaoğlu F.Bahçe'ye barış mesajı verdi

Aziz Yıldırım gitti Ahmet Ağaoğlu F.Bahçe'ye barış mesajı verdi Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe ile aralarındaki buzları eritmek istediklerini söyledi.

Trabzonspor kime ne kadar tazminat ödeyecek?

Trabzonspor kime ne kadar tazminat ödeyecek? Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Özer Hurmacı, Ersun Yanal, Aykut Demir ve Mehmet Ekici’ye toplam 22 milyon TL tazminat ödeyeceklerini açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER