Ahmet Ağaoğlu

Ahmet Ağaoğlu'ndan Trabzonspor'un geliriyle ilgili açıklama geldi

Ahmet Ağaoğlu'ndan Trabzonspor'un geliriyle ilgili açıklama geldi Trabzonspor Kulübü Başkanı Ağaoğlu, Trabzonspor'un tarihinde ilk defa 29 bin seyirci ortalamasıyla oynadığını belirterek, "Trabzonspor'un artık geliri giderinden fazla." dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan UEFA açıklaması

Ahmet Ağaoğlu kötü haberi verdi! UEFA tehlikesi Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2016'da UEFA ile Finansal Fair Play (FFP) konusunda yaptıkları üç sezonu kapsayan anlaşmanın ve verilen sözlerin hayli uzağında kaldıklarını söyledi.

Fenerbahçe ile Trabzonspor el ele UEFA'ya

Fenerbahçe ile Trabzonspor el ele UEFA'ya Finansal fair play konusunda sıkıntı yaşayan iki kulüp, 31 Ocak’ta UEFA yetkililerinin karşısına çıkacak. Türkiye Futbol Federasyonu da bu toplantıya katılacak, burada Türkiye Bankalar Birliği ile yapılacak anlaşmanın ana hatlarını anlatacak. Federasyon, bunun karşılığında kulüpler için UEFA’dan süre isteyecek.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı Trabzonspor Kulübü, aşırı strese ve üzüntüye bağlı kilo kaybından dolayı hastaneye kaldırılan kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Trabzonspor'un takım maliyeti 70 milyon TL'ye indi

Trabzonspor'un takım maliyeti 70 milyon TL'ye indi Yaklaşık 220 milyon TL olan takım maliyetini, Kucka'nın da ayrılmasının an meselesi olduğu noktada 7 aylık görev süresinde 70 milyon TL'ye çeken Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu, bugünlerde ise FIFA ile sorunları aşarak transferde hamle yapmayı bekliyor.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ersun Yanal açıklaması

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ersun Yanal açıklaması Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ersun Yanal'a 12 milyon Lira tazminat ödediklerini ve Ünal Karaman'ın bu parayı kazanabilmesi için 10 sene çalışması gerektiğini söyledi.

Tahkim Kurulu Ahmet Ağaoğlu'nun cezasını kaldırdı

Tahkim Kurulu Ahmet Ağaoğlu'nun cezasını kaldırdı Tahkim Kurulu, PFDK'nın 60 gün hak mahrumiyeti verdiği Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun cezasını kaldırdı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER