Ahmet Ağaoğlu

Trabzonspor'da Çalımbay'ın yerine tanıdık isim

Trabzonspor'da Çalımbay'ın yerine tanıdık isim Ahmet Ağaoğlu’nun aklındaki teknik direktör belli oldu. Bordo mavililerin yeni başkanı sezon sonunda Rıza Çalımbay ile yollarını ayırıp, yerine tanıdık bir ismi getirmeyi planlıyor.

Trabzonspor'da şok sansür! Resmi siteden kaldırıldı

Trabzonspor'da şok sansür! Resmi siteden kaldırıldı Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen dün öğle saatlerinde açıklama yayınladı. Bu çağrı ise Trabzonspor'un resmi internet sitesinden kaldırıldı. İşte sebebi...

Trabzonspor'da yeni yönetime Divan desteği

Trabzonspor'da yeni yönetime Divan desteği Trabzonspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, yeni göreve gelen yönetim kurulunun hedeflerini gerçekleştirmesi için her türlü katkıyı vermeye hazır olduklarını bildirdi.

Trabzonspor’un yeni başkanı Ahmet Ağaoğlu oldu

Trabzonspor’un yeni başkanı Ahmet Ağaoğlu oldu Trabzonspor'da 73. olağanüstü genel kurulda başkanlığa Ahmet Ağaoğlu seçildi. Açılan 7 sandığın sonuçlarına göre matematiksel olarak seçimi kazanan Ağaoğlu bordo mavili kulübün 17. başkanı oldu.

Trabzonspor'da Muharrem Usta yönetimi ibra edildi

Trabzonspor'da Muharrem Usta yönetimi ibra edildi Trabzonspor Kulübü'nün 73. Genel Kurulu'nda, Muharrem Usta Yönetimi, mali ve idari yönden oy çokluğuyla ibra edildi. Eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, konuşmasında "Bizim dönemimizde, bizim ağladığımızı gördünüz mü?" derken, Muharrem Usta da üyelerden helallik istedi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan şike süreci için flaş sözler

Ahmet Ağaoğlu'ndan şike süreci için flaş sözler Trabzonspor başkan adayı olan Ahmet Ağaoğlu, bordo-mavili kulübün 2010-11 sezonuyla ilgili devam eden şike sürecinde hak arayışının son ana kadar devam edeceğini söyledi.

Trabzonspor'da Ağaoğlu'nun istediği teknik direktör ortaya çıktı

Trabzonspor'da Ağaoğlu'nun istediği teknik direktör ortaya çıktı Trabzonspor başkan adayı Ahmet Ağaoğlu, önceki gün yaptığı açıklamalarda başkan seçildiği taktirde yapacağı icraatlar ile ilgili ipuçları vermişti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER