Ahmet Ağaoğlu

Ahmet Ağaoğlu PFDK'ya sevk edildi

Ahmet Ağaoğlu PFDK'ya sevk edildi Galatasaray ve Trabzonspor ile bordo-mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu, çeşitli sebeplerle PFDK'ya sevk edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ahmet Ağaoğlu'nu kutladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ahmet Ağaoğlu'nu kutladı! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzonspor Kulübü'nde yeniden başkanlığına seçilen Ahmet Ağaoğlu'nu tebrik etti.

Ahmet Ağaoğlu yeniden başkan seçildi

Ahmet Ağaoğlu yeniden başkan seçildi Trabzonspor'da seçime tek aday olarak giren Ahmet Ağaoğlu, 790 oy alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Ahmet Ağaoğlu: Trabzonspor'un borcu 5-6 senede ödenebilir

Ahmet Ağaoğlu: Trabzonspor'un borcu 5-6 senede ödenebilir Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu, başkanlığındaki yönetim kurulu, mali ve idari yönden oy çokluğuyla ibra edildi. Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, genel kurulda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu'yla Ali Koç arasında bomba diyalog

Ahmet Ağaoğlu'yla Ali Koç arasında bomba diyalog Ali Koç ile Ahmet Ağaoğlu arasındaki dosthane tavırlar dikkatlerden kaçmazken, ilginç bir diyalog yaşandığı ortaya çıktı.

Ahmet Ağaoğlu'ndan taraftara: Sahaya madde atmayın

Ahmet Ağaoğlu'ndan taraftara: Sahaya madde atmayın Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, pazar günü oynayacakları Fenerbahçe maçı öncesi Ali Koç'a ve bordo-mavili taraftarlara mesaj yolladı.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz'a destek

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz'a destek Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, futbolcuları Burak Yılmaz'a sahip çıktı bomba açıklamalarda bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER