Ahmet Ağaoğlu

Trabzonspor'un yeni hocası belli oldu

Trabzonspor'un yeni hocası belli oldu Sezonun sona ermesiyle birlikte Rıza Çalımbay ile yollarını ayıran Trabzonspor, henüz yeni teknik patronunu belirlemiş değil. Ancak Bordo-Mavililer arayışları hızlandırdı ve hoca konusunda artık son viraja girildi.

Ahmet Ağaoğlu'dan Burak Yılmaz'a sert sözler

Ahmet Ağaoğlu'dan Burak Yılmaz'a sert sözler Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu divan kurulunda önemli açıklamalar yaptı. Ağaoğlu, kulübe ihtarname çeken Burak Yılmaz'ı sert bir dille eleştirdi.

Trabzonspor'da dev zirve

Trabzonspor'da dev zirve Ligin bitmesinin ardından Başkan Ahmet Ağaoğlu ve Başkan Başdanışmanı Özkan Sümer takımın son durumu hakkında toplantı yapacak. Teknik direktör Rıza Çalımbay ve maliyeti yüksek futbolcuların geleceğine de bu zirve sonrasında karar verilecek.

Ahmet Ağaoğlu Akhisarspor’u kutladı

Ahmet Ağaoğlu Akhisarspor’u kutladı Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu Teleset Mobilya Akhisarspor’a kutlama mesajı gönderdi.

Ahmet Ağaoğlu 15 milyon euroluk o teklifi açıkladı

Ahmet Ağaoğlu 15 milyon euroluk o teklifi açıkladı Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, katıldığı bir televizyon programında kulübün içinde bulunduğu durum, gelecekle ilgili planları ve gündemde yer alan konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'a 18 milyonluk doping

Trabzonspor'a 18 milyonluk doping Bordo-Mavili Yönetim, 8.5 milyonluk ödemenin ardından 15 Mayıs’ta bu kez 10 milyonluk yeni bir ödeme yapacak

Trabzonspor'da Burak Yılmaz depremi

Trabzonspor'da Burak Yılmaz depremi Başkan Ahmet Ağaoğlu,Burak Yılmaz’ın ayrılık sinyalleri sonrasında düğmeye bastı. Ağaoğlu,senelik 17 milyon TL kazanan yıldız oyuncu ile bu hafta içerisinde görüşecek.Yurt dışına transfer olmaya sıcak bakmayan Burak,Trabzon ile anlaşamaması halinde rotayı Beşiktaş yada Başakşehir’e çevirebilir

TREND HABERLER
TREND HABERLER