Ahmet Ağaoğlu

Ahmet Ağaoğlu'ndan taraftara esprili maç daveti

Ahmet Ağaoğlu'ndan taraftara esprili maç daveti Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, kendisine ait sosyal medya hesabından Erzurumspor maçı öncesinde taraftarlara seslendi.

Trabzonspor yeni sponsorluk anlaşması imzaladı

Trabzonspor yeni sponsorluk anlaşması imzaladı Trabzonspor Kulübü, forma kol sponsorluğu için anlaşmaya vardığı Interctiy ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Ahmet Ağaoğlu'ndan bayrak açıklaması

Ahmet Ağaoğlu'ndan bayrak açıklaması Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzon'da oyananılan Türkiye - Rusya karşılaşması sonrası sosyal medyada gündem olan Türk Bayrağı fotoğrafına dair açıklamada bulundu.

Ahmet Ağaoğlu'ndan galibiyet açıklaması

Ahmet Ağaoğlu'ndan galibiyet açıklaması Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray gibi bir takıma karşı kendi sahalarında çok iyi bir skor elde ettiklerini söyledi.

Sosa ve Burak Yılmaz için Beşiktaş'tan teklif yapıldı mı?

Sosa ve Burak Yılmaz için Beşiktaş'tan teklif yapıldı mı? Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Burak ve Sosa'nın Beşiktaş'a transfer olacağı ile ilgili çıkan söylentilere açıklık getirdi. Ağaoğlu iki oyuncunun durumu ile ilgili olarak "Bu oyuncularımızı ile ilgili herhangi bir tasarrufumuz söz konusu değil" dedi...

Trabzonspor'un yeni transferini açıkladı

Trabzonspor'un yeni transferini açıkladı Trabzonspor'un 51. yıl kutlamaları kapsamında oynayacağı Samsunspor maçı öncesi başkan Ahmet Ağaoğlu, yeni transfer Senegalli oyuncu Zargo Toure'nin akşam saatlerinde Trabzon'da olacağını açıkladı.

Ahmet Ağaoğlu Abdülkadir Ömür’e yapılan teklifi açıkladı

Ahmet Ağaoğlu Abdülkadir Ömür’e yapılan teklifi açıkladı Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, takımın genç yeteneği Abdülkadir Ömür'e yapılan teklifi açıkladı. Ahmet Ağaoğlu, gelen teklifi reddettiklerini söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER