Abdurrahim Albayrak

Galatasaray maçı sonrası tribün karıştı! Yumruk...

Galatasaray maçı sonrası tribün karıştı! Yumruk... Çaykur Rizespor ile Galatasaray arasında oynanan müsabaka sırasında Çaykur Didi Stadyumu'nda protokol tribünü karıştı.

Göksel Gümüşdağ ateş püskürdü! Mahkemeye vereceğiz

Albayrak'a ateş püskürdü! Mahkemeye... Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın Fenerbahçe derbisi sonrasında yaptığı açıklamalara çok sert cevap verdi.

Fenerbahçe'den Abdurrahim Albayrak'a sert yanıt

Fenerbahçe'den Abdurrahim Albayrak'a sert yanıt Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, Galatasaray derbisinin ardından çok sert açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Fenerbahçeli iki yıldızın peşinde

Galatasaray Fenerbahçeli iki yıldızın peşinde Transfer çalışmalarını titizlikle sürdüren Galatasaray, Fenerbahçe'den iki ismin peşine düştü. Transferi Abdurrahim Albayrak yönetiyor. İşte detaylar...

G.Saray'da seçime gitme zorunluluğu ortadan kalktı

G.Saray'da seçime gitme zorunluluğu ortadan kalktı Galatasaray 2'nci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın 27'nci Asliye Hukuk Mahkemesi'ne, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın da 9'uncu Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açtığı yürütmeyi durdurma kararı Başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi lehine sonuçlandı.

Albayrak sessizliğini bozdu! Bırakıp gitmek...

Albayrak sessizliğini bozdu! Bırakıp gitmek... İbra edilmemelerinin büyük haksızlık olduğunu ifade eden Galatasaray İkinci Başkanı, "Bırakıp gidebilirdik ama bu bana yakışmazdı" dedi. Albayrak, 75 milyon TL'lik ödeme yapmalarıyla ilgili de, "Paralar hesaplara yatırılmasa ve UEFA'dan men cezası alsak bu vebal ile yaşayamazdım" ifadesini kullandı.

Akhisarsporlu isim için Abdurrahim Albayrak devrede

Akhisarsporlu isim için Albayrak devreye girdi Spor Toto Süper Lig'de düşme hattında son sırada yer alan Akhisarspor'un kadro dışı bırakıp geçtiğimiz günlerde affettiği kaleci Fatih Öztürk'ün adının Galatasaray'ın ardından Beşiktaş'la da anılmaya başlamasından sonra sarı-kırmızılı ekibin Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak'ın devreye girdiği öğrenildi.