GALATASARAY

G.Saray'da seçime gitme zorunluluğu ortadan kalktı

Galatasaray 2'nci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın 27'nci Asliye Hukuk Mahkemesi'ne, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın da 9'uncu Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açtığı yürütmeyi durdurma kararı Başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi lehine sonuçlandı.

G.Saray'da seçime gitme zorunluluğu ortadan kalktı

Eğer yönetim seçime giderse Başkan, Yönetim ve kurulların seçime katılma hakkı doğdu. Öte yandan 12'nci Asliye Hukuk Mahkemesi, Galatasaray Denetim Kurulu'nun kongrede alınan idari ibrasızlığa tedbir konulması için yaptığı başvuruyu onaylamıştı.

Bugün alınan mahkeme kararı hakkında Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 2'nci Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) şu açıklamalarda bulundu.

MUSTAFA CENGİZ: GALATASARAY EMİN ELLERDE
Kararın Galatasaray için hayırlı olacağını ifade eden Mustafa Cengiz, "Herkes müsterih olsun. Galatasaray emin ellerde. Şuan için tek amacımız Galatasaray'a faydalı işler yapmak" dedi.


ABDURRAHİM ALBAYRAK: PROBLEMLER ORTADAN KALKMIŞTIR
Görevlerinin başında olduklarını belirten Galatasaray 2'nci Başkanı Abdurrahim Albayrak, "Şuan için problemler ortadan kalkmıştır. Görevimizin başındayız. Tek amacımız takımımızı bu sezon da şampiyonluğa ulaştırmak" diye konuştu. 

YUSUF GÜNAY: İBRASIZLIK KARARI ORTADAN KALKTI
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ise "Mahkemeden alınan kararlarla beraber ibrasızlık kararı ortadan kalktı. Gecemizi gündüzümüzü Galatasaray için çalışarak geçiyoruz ve buna da devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar