Abdurrahim Albayrak

Hasan Kartal, Okan Buruk ve Abdurrahim Albayrak PFDK'ye sevk edildi

Abdurrahim Albayrak PFDK'ya sevk edildi TFF Hukuk Müşavirliği'nden açıklama geldi. Açıklamada Çaykur Rizespor'dan Hasan Kartal, Okan Buruk, Yılmaz Bal ve Samudio, Galatasaray'dan ise Abdurrahim Albayrak PFDK'ya sevk edildiği öğrenildi.

Galatasaray maçı sonrası tribün karıştı! Yumruk...

Galatasaray maçı sonrası tribün karıştı! Yumruk... Çaykur Rizespor ile Galatasaray arasında oynanan müsabaka sırasında Çaykur Didi Stadyumu'nda protokol tribünü karıştı.

Göksel Gümüşdağ ateş püskürdü! Mahkemeye vereceğiz

Albayrak'a ateş püskürdü! Mahkemeye... Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın Fenerbahçe derbisi sonrasında yaptığı açıklamalara çok sert cevap verdi.

Fenerbahçe'den Abdurrahim Albayrak'a sert yanıt

Fenerbahçe'den Abdurrahim Albayrak'a sert yanıt Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, Galatasaray derbisinin ardından çok sert açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Fenerbahçeli iki yıldızın peşinde

Galatasaray Fenerbahçeli iki yıldızın peşinde Transfer çalışmalarını titizlikle sürdüren Galatasaray, Fenerbahçe'den iki ismin peşine düştü. Transferi Abdurrahim Albayrak yönetiyor. İşte detaylar...

G.Saray'da seçime gitme zorunluluğu ortadan kalktı

G.Saray'da seçime gitme zorunluluğu ortadan kalktı Galatasaray 2'nci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın 27'nci Asliye Hukuk Mahkemesi'ne, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın da 9'uncu Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açtığı yürütmeyi durdurma kararı Başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi lehine sonuçlandı.

Albayrak sessizliğini bozdu! Bırakıp gitmek...

Albayrak sessizliğini bozdu! Bırakıp gitmek... İbra edilmemelerinin büyük haksızlık olduğunu ifade eden Galatasaray İkinci Başkanı, "Bırakıp gidebilirdik ama bu bana yakışmazdı" dedi. Albayrak, 75 milyon TL'lik ödeme yapmalarıyla ilgili de, "Paralar hesaplara yatırılmasa ve UEFA'dan men cezası alsak bu vebal ile yaşayamazdım" ifadesini kullandı.