Abdurrahim Albayrak

Abdurrahim Albayrak'tan saldırı açıklaması

Abdurrahim Albayrak'tan saldırı açıklaması Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, PSG taraftarları ile Galatasaray taraftarı arasında yaşanan arbede sonrası, "Taraftarlarımızın durumu iyi, endişe edecek bir şey yok." dedi.

Galatasaray'da Falcao gerçeği ortaya çıktı!

Galatasaray'da Falcao gerçeği ortaya çıktı! Dün akşam Sivasspor maçından sonra Falcao'yu ince gören açıklamalarda bulunan Fatih Terim'in durumu Abdurrahim Albayrak'la paylaştığı öğrenildi.

O sözler başına dert açtı! Albayrak'a ceza

O sözler başına dert açtı! Albayrak'a ceza Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, geçen sezon F.Bahçe derbisinden sonra yaptığı açıklamalardan dolayı 6222 sayılı yasa uyarınca 5 bin TL para cezası çarptırıldı.

Abdurrahim Albayrak'tan Falcao açıklaması

Abdurrahim Albayrak'tan Falcao açıklaması Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Albayrak, Falcao'nun transferine ilişkin, "Taraftarların içi yüzde 99 rahat olsun." dedi.

Abdurrahim Albayrak ve Ahmet Bulut Fransa’ya gitti

Abdurrahim Albayrak ve Ahmet Bulut Fransa’ya gitti Galatasaray 2’nci Başkanı Abdurrahim Albayrak ile menajer Ahmet Bulut, Radamel Falcao transferini bitirmek için Fransa’ya gitti.

Abdurrahim Albayrak'tan transfer itirafı

Abdurrahim Albayrak'tan transfer itirafı Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, katıldığı bir ödül töreninde sarı-kırmızılıların transfer gündemine ilişkin sır verdi.

Hasan Kartal, Okan Buruk ve Abdurrahim Albayrak PFDK'ye sevk edildi

Abdurrahim Albayrak PFDK'ya sevk edildi TFF Hukuk Müşavirliği'nden açıklama geldi. Açıklamada Çaykur Rizespor'dan Hasan Kartal, Okan Buruk, Yılmaz Bal ve Samudio, Galatasaray'dan ise Abdurrahim Albayrak PFDK'ya sevk edildiği öğrenildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER