Abdurrahim Albayrak

Abdurrahim Albayrak o haberi yalanladı

Abdurrahim Albayrak o haberi yalanladı Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, medyada çıkan o haberi yalanladı.

Galatasaray ve Fenerbahçe'de birçok isim PFDK'ya sevk edildi

Galatasaray ve Fenerbahçe'de birçok isim PFDK'ya sevk edildi Olaylı Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ardından Disiplin Kurulu'na sevk edilen isimler belli oldu. Listede sarı-kırmızılılardan 12, sarı-lacivertlilerden ise 4 isim var.

Abdurrahim Albayrak derbi öncesi kurban kestirecek

Abdurrahim Albayrak derbi öncesi kurban kestirecek Sakat vermeden maç bitiremediklerini söyleyen Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, şanssızlıkların bitmesi için derbi öncesi Florya'da kurban kestireceğini söyledi.

Galatasaray ile Beşiktaş'tan ortak TL kararı

Galatasaray ile Beşiktaş'tan ortak TL kararı Galatasaray ile Beşiktaş, sözleşmelerin TL'ye çevrilmesinde euro kurunu 5.2'de sabitleme noktasında ortak hareket etme kararı aldı.

Galatasaray yeni golcüsü ile anlaşma sağladı

Galatasaray yeni golcüsü ile anlaşma sağladı Gomis’in satılmasının ardından G.Saray’da santrfor olarak sadece Eren Derdiyok kalmıştı. Tecrübeli futbolcunun sık sık yaşadığı sakatlıklar sonrasında ise kanat adamları ileri uçta görev yaptı.

Galatasaray'a 3 yılda 27 milyon TL! Başkan açıkladı

Galatasaray'a 3 yılda 27 milyon TL! Başkan açıkladı Bilyoner'le sponsorluk anlaşması imzalayan Galatasaray Kulübü'nün kasasına 3 yılda toplam 27 milyon TL girecek.

Abdurrahim Albayrak Gomis'e cevap verdi

Abdurrahim Albayrak Gomis'e cevap verdi Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, olaylı şekilde takımdan ayrılan Bafetimbi Gomis'in yönetimi hedef alan açıklamalarına cevap verdi.