Abdurrahim Albayrak

Abdürrahim Albayrak'tan geceye damga vuran mesaj

Abdürrahim Albayrak'tan geceye damga vuran mesaj Süper Lig'in 12. haftasında Medipol Başakşehir'e 5-1 mağlup olan Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak'ın attığı tweet gecenin en çok paylaşım alan olayı oldu.

Abdurrahim Albayrak'tan Ali koç itirafı

Abdurrahim Albayrak'tan Ali koç itirafı Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak'tan Ali Koç'un adaylığı hakkında açıklamalarda bulundu.

Abdürrahim Albayrak'ın büyük mutluluğu

Abdürrahim Albayrak'ın büyük mutluluğu Galatasaraylı eski yönetici Abdürrahim Albayrak, statta izlediği Sivasspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Levent Nazifoğlu'ndan flaş Lucescu yorumu

Levent Nazifoğlu'ndan flaş Lucescu yorumu Galatasaray eski yöneticisi Levent Nazifoğlu, Abdurrahim Albayrak'ın Lucescu'ya 'Galatasaray'a gelme' dediğini açıkladı.

Fatih Terim başkanlık için kolları sıvadı

Fatih Terim başkanlık için kolları sıvadı Mayıs ayındaki seçime hazırlanan Terim, Bodrum’da Abdürrahim Albayrak ile bir toplantı yaptı.

Galatasaray'ın kurtuluş reçetesini eski başkan verdi

Galatasaray'ın kurtuluş reçetesini eski başkan verdi Galatasaray'da kazan kaynıyor! Bir türlü dikiş tutturamayan sarı-kırmızılı takım için başarı reçetesi eski başkan Duygun Yarsuvat'tan geldi.

Abdurrahim Albayrak başkanlık için destek arıyor

Abdurrahim Albayrak başkanlık için destek arıyor Abdurrahim Albayrak, Dursun Özbek'e karşı başkan adayı olmak için camianın önde gelenlerinden destek istedi.