Abdurrahim Albayrak

Galatasaray'da transferler dondu

G.Saray'da ibra sıkıntısı! Transferleri etkiledi Yönetime ibrasızlık, transfer çalışmalarının da askıya alınmasına neden oldu. Sözleşmesi bitenler, kiralık futbolcular ve yeni transferler için beklemeye geçildi.

Galatasaray'a 100 milyon TL daha lazım

Galatasaray'a 100 milyon TL daha lazım Galatasaray'da yönetim yaşadığı ibra krizine rağmen, çok önemli bir adım atarak, kulübü büyük bir sıkıntıdan kurtuldu. Cim-Bom, 31 Mart'a kadar UEFA'ya borçsuzluk kağıdı vermek zorundaydı.

Melo'dan Abdurrahim Albayrak paylaşımı

Melo'dan Abdurrahim Albayrak paylaşımı Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Melo, Abdurrahim Albayrak'ın fotoğrafını paylaşarak ''Büyük başkan bizi bırakma'' notunu düştü.

Abdurrahim Albayrak'tan transfer açıklaması

Abdurrahim Albayrak'tan transfer açıklaması Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, camia olarak birlikte hareket ettiklerinde bu sene de şampiyon olacaklarına inandığını söyledi. Transferle ilgili de konuşan Albayrak, "Yeni dönemde çok az para ödeyerek alacağımız, bonservis bedeli vermeden alacağımız isimlerin listesini hocamızla beraber yaptık. Her an sözleşme imzalayacağı" dedi.

Galatasaray'da Pato bombası

Galatasaray'da Pato bombası Galatasaray'ın Pato sevdası bitmiyor. Abdurrahim Albayrak'ın ara transfer döneminde Dubai'ye gidip görüştüğü Sambacı, Tianjin takımında kalmıştı. Bu yaz parçalıyı giyecek. .

Galatasaray'dan transfer açıklaması!

Abdurrahim Albayrak'dan transfer açıklaması Galatasaray Yöneticisi Abdurrahim Albayrak, ara transfer döneminde yapılan görüşmelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Alan transferi yattı mı Abdurrahim Albayrak açıkladı

Transfer yattı mı? Abdurrahim Albayrak açıkladı Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, "Birçok futbolcu ile görüştük. Alan ile çok önceden anlaştık, kulübü ile anlaştık. Alan'a da kulübüne de teşekkür ediyorum. Basında Alan transferi yattı diye haberler çıkıyor. Durun bakalım herhangi bir problem yok" dedi.