eposta yazdır zoom+ zoom-

Aziz Yıldırım gitti Ahmet Ağaoğlu F.Bahçe'ye barış mesajı verdi

Aziz Yıldırım gitti Ahmet Ağaoğlu F.Bahçe'ye barış mesajı verdi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe ile aralarındaki buzları eritmek istediklerini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-06-2018 15:02 - Güncelleme: 11-06-2018 15:02

Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç hakkında konuştu. Trabzonspor Başkanı, "Hayırlı uğurlu olsun. Biz artık kavgaların içinde olmak istemiyoruz" dedi.

Ali Koç'un 3 Haziran'daki başkanlık seçiminde Aziz Yıldırım'ı koltuğundan etmesi rakip başkanları da memnun etmiş gibi görünüyor.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı pozitif açıklamaların ardından bir barış çağrısı da Trabzonspor cephesinden geldi.

KAVGALARIN İÇİNDE OLMAK İSTEMİYORUZ:

“Ali Koç, hayırlı uğurlu olsun. Biz kavgaların içinde olmak istemiyoruz. Taraftar Ahmet çok farklıydı, başkan Ahmet çok farklı... Sandıktan başkan çıkmakla başkan olmuyor. Ali Osman Ulusoy, Şamil Ekinci, Rıfat Dedeoğlu... O insanların kulübe ve Türk futboluna vermiş olduğu hizmetin en az yarısını vermek gerekir ki hak etmiş olayım."

Ahmet Ağaoğlu

TARAFTARA HOŞ GÖRÜNMEK İÇİN UĞRAŞMAZSAK KAVGALAR BİTER

"Her kulüp yönetimi kendi işine odaklanırsa, taraftara hoş görünmek için kulüplerin zaaflarına veya olmayan zaafı üzerinden prim sağlamaya çalışmazsa bu kavgaların en az yüzde 50 ’sinden uzaklaşmış oluruz. Lokomotiv nereye giderse, vagonlar oraya gider... Artık o agresif politikalarından uzaklaşmak lazım. Futbolun aktörleri oyuncular ve teknik direktörlerdir. İki günde bir konuşması gereken insan teknik direktördür."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Aziz Yıldırım gitti Ahmet Ağaoğlu F.Bahçe'ye barış mesajı verdi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 YORUM
  • Misafir 13 Haziran 2018 22:17 İsmini söylemekten imtina etdiğim, ancak şikeci camia olarak isimlendirebildiğim camianın hiç affedilmesi mümkün olmayan, şike yapılmasından çok daha aşağılık ve rezil olan, şike sürecinde alınan tavırlar ve yapılanlardan pişmanlığını ortaya koyup gerekli adımları atmadığı taktirde hiç bir zaman sporun içinde normal ilişki kurulabilecek bir camia olamayacağı çok açık olarak anlaşılmalıdır.Şike ortaya çıktıktan epey bir süre sonra hükümet ve muhalefetinde ahlaksız ortaklıkta buluşup şikeyi örtme müdahelelerinden sonra şikeci camianın milletin gözünün içine baka baka inkar ederek bir yalanın üzerine inşa ettikleri geleceklerinin hiç bir hükmü olamaz.Şikeci camianın acil olarak alınlarına kazınmış olan şikeci hırsızlar etiketinin silinebilmesi için neler yapılabilirin çalışması ve bir an önce hayata geçirilmesi olmalıdır. Tavsiye vermek gerekirse öncelikle çalınmış ve sahiplenilmiş aşağılık bir onursuzluğu hazmetmek zorunda bırakan kirli kupa acilen federasyona teslim edilmelidir.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Ahmet Ağaoğlu
AHMET AĞAOĞLU KİMDİR?

Trabzon'da doğan Ahmet Ağaoğlu, 1979 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nden mezun oldu. 1996 yılında Klassis Golf Kulübü'nde golf hayatına başladı, 2000 yılında Golf Federasyonu Başkanlığı'na seçilen

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro