Aziz Yıldırım

Galatasaraylı ünlü isimden Ali Koç'a destek

Galatasaraylı ünlü isimden Ali Koç'a destek Fenerbahçe'nin son dönemdeki durumunu değerlendiren Galatasaray eski yöneticisi Fatih Altaylı, Ali Koç'a destek verirken, eski başkan Aziz Yıldırım'ı yerden yere vurdu. İşte Altaylı'nın Habertürk'teki yorumu...

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a mektup

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a mektup Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un bugün yapılan olağan mali genel kurul toplantısında 'Aziz Yıldırım bana mektup gönderdi' şeklinde açıkladığı o mektubun içeriği belli oldu.

Aziz Yıldırım'dan flaş sözler! Yeniden başkan olur mu?

Aziz Yıldırım'dan flaş sözler! Yeniden başkan olur mu? Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "futbolda şike" soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasıyla 15'i tutuklu 107 sanığın yargılanmasına devam edilirken Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım 'Kumpas davası' için Silivri'de

Aziz Yıldırım 'Kumpas davası' için Silivri'de Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, 'Kumpas davası'nı yakından takip etmek için Silivri'ye geldi.

Fenerbahçe Üniversitesi’nin işletme hakkı devredildi!

Hayali yalan oldu! Her şey sil baştan Ali Koç ve ekibi ‘Fenerbahçe Üniversitesi’nin işletme hakkını Medicana Sağlık Grubu’na devretti. Üniversite bundan sonra, ‘Medicana Fenerbahçe Üniversitesi’ olarak yola devam edecek.

Aziz Yıldırım TFF başkanlığına mı aday oldu?

Aziz Yıldırım TFF başkanlığına mı aday oldu? Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlık görevinden istifa ettikten sonra adı spor kamuoyu tarafından dillendirilen Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, konuyla alakalı bir açıklamada bulundu.

Aziz Yıldırım için bomba iddia! TFF başkanı olacak

Aziz Yıldırım için bomba iddia! TFF başkanı olacak TRT Spor yorumcusu Fatih Doğan, Yıldırım Demirören'in görevini bırakması sonrası, "TFF başkanlığı için Aziz Yıldırım'ın ismi geçiyor." dedi.