Ali Koç

Acun Ilıcalı kimdir üç A ve Fener Ol müjdesi nedir?

Acun Ilıcalı kimdir üç A ve Fener Ol müjdesi nedir? Süper Lig tarihinin en kötü günlerini yaşayan Fenerbahçe'yi uluslararası bir marka yapmayı planlayan Başkan Ali Koç kampanyanın hız kazanması için ünlü isimlerle görüşüyor. Bunların en başında Acun Ilıcalı var.. Acun Ilıcalı kimdir? Üç A ve Fener Ol müjdesi nedir?

Acun Ilıcalı'dan üç A'lı paylaşım

Acun Ilıcalı'dan üç A'lı paylaşım Acun Ilıcalı Fenerbahçe - Galatasaray derbisi için Türkiye'ye gelen Alex de Souza ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile bir araya geldi.

Ali Koç'tan UEFA açıklaması

Ali Koç'tan UEFA açıklaması Sarı-Lacivertlilerde başkan Ali Koç'un, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi'nin 194 numaralı Nisan 2019 sayısındaki başyazısı yayımlandı. Koç, Fener Ol kampanyasının gidişatı ve UEFA ile ilgili birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Üniversitesi’nin işletme hakkı devredildi!

Hayali yalan oldu! Her şey sil baştan Ali Koç ve ekibi ‘Fenerbahçe Üniversitesi’nin işletme hakkını Medicana Sağlık Grubu’na devretti. Üniversite bundan sonra, ‘Medicana Fenerbahçe Üniversitesi’ olarak yola devam edecek.

Ali Koç Comolli'nin fişini çekti! Efsane isim geliyor

Ali Koç Comolli'nin fişini çekti! Efsane isim geliyor Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, sportif direktör Damien Comolli'yi sezon sonunda gönderecek. Ali Koç, bu göreve Alex de Souza'yı getirecek.

F.Bahçe'ye dünya yıldızını taraftar getirecek

F.Bahçe'ye dünya yıldızını taraftar getirecek UEFA ile yapılan 3 yıllık Finansal Fair Play anlaşmasında 65 milyon euro ekside bulunan Fenerbahçe'de büyük gün geldi... Yönetimin hem kulübe mali destek sağlamak hem de olası bir cezadan kurtulmak için düzenlediği 'Fener Ol' kampanyası bugün start alacak.

Fenerbahçe için tarihi gün geldi

Fenerbahçe için tarihi gün geldi! Açıklanıyor Ali Koç’un, kulübün kurtuluş mücadelesi olarak gördüğü ‘Fener Ol’ kampanyasında tarihi gün geldi çattı. Başkan Koç, bugün 19.07’de FB TV’ye çıkacak, tarihi kampanyayı resmen başlatacak. Hedef, geniş bir katılım sağlayıp 31 Mayıs’a kadar en az 380 milyon TL toplamak