Ahmet Ağaoğlu

Ahmet Ağaoğlu'ndan Sosa ve Novak açıklaması

Ahmet Ağaoğlu'ndan Sosa ve Novak açıklaması Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu 1-1 berabere kaldıkları Basel maçının ardından mücadeleyi değerlendirdi. Transfer konularında da konuşan Ağaoğlu Sosa ve Novak'ın sözleşme uzatma durumuyla ilgile de açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf Yazıcı için flaş açıklama

Ağaoğlu'ndan Yusuf Yazıcı açıklaması! Ayrılıyor mu? Yusuf Yazıcı'nın geleceği belli oldu.. Adı bir çok kulüp ile anılan Yusuf Yazıcı için beklenen açıklama Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan geldi.

Ahmet Ağaoğlu: Trabzonspor için kaldırımda bile yatarım

Ahmet Ağaoğlu o fotoğraf için ilk kez konuştu Herkes Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun CAS Davası sonrasında havalimanında bankta uyurkenki fotoğrafını konuşurken, Başkan Ağaoğlu'ndan açıklama geldi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan sert açıklamalar! Gençlerimiz katledildi

Dev maç sonrası başkandan sert sözler! Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Trabzonspor'u 3-1 mağlup etti. Maça tartışmalı kararlar damga vururken Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu maç sonrasında sert açıklamalar yaptı

Ahmet Ağaoğlu'ndan itiraf! İflasın eşiğinden döndük

Ahmet Ağaoğlu'ndan iflas itirafı Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ümraniyespor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Trabzonspor'un geliriyle ilgili açıklama geldi

Ahmet Ağaoğlu'ndan Trabzonspor'un geliriyle ilgili açıklama geldi Trabzonspor Kulübü Başkanı Ağaoğlu, Trabzonspor'un tarihinde ilk defa 29 bin seyirci ortalamasıyla oynadığını belirterek, "Trabzonspor'un artık geliri giderinden fazla." dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan UEFA açıklaması

Ahmet Ağaoğlu kötü haberi verdi! UEFA tehlikesi Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2016'da UEFA ile Finansal Fair Play (FFP) konusunda yaptıkları üç sezonu kapsayan anlaşmanın ve verilen sözlerin hayli uzağında kaldıklarını söyledi.