Ahmet Ağaoğlu

Ahmet Ağaoğlu: Trabzonspor için kaldırımda bile yatarım

Ahmet Ağaoğlu o fotoğraf için ilk kez konuştu Herkes Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun CAS Davası sonrasında havalimanında bankta uyurkenki fotoğrafını konuşurken, Başkan Ağaoğlu'ndan açıklama geldi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan sert açıklamalar! Gençlerimiz katledildi

Dev maç sonrası başkandan sert sözler! Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Trabzonspor'u 3-1 mağlup etti. Maça tartışmalı kararlar damga vururken Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu maç sonrasında sert açıklamalar yaptı

Ahmet Ağaoğlu'ndan itiraf! İflasın eşiğinden döndük

Ahmet Ağaoğlu'ndan iflas itirafı Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ümraniyespor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Trabzonspor'un geliriyle ilgili açıklama geldi

Ahmet Ağaoğlu'ndan Trabzonspor'un geliriyle ilgili açıklama geldi Trabzonspor Kulübü Başkanı Ağaoğlu, Trabzonspor'un tarihinde ilk defa 29 bin seyirci ortalamasıyla oynadığını belirterek, "Trabzonspor'un artık geliri giderinden fazla." dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan UEFA açıklaması

Ahmet Ağaoğlu kötü haberi verdi! UEFA tehlikesi Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2016'da UEFA ile Finansal Fair Play (FFP) konusunda yaptıkları üç sezonu kapsayan anlaşmanın ve verilen sözlerin hayli uzağında kaldıklarını söyledi.

Fenerbahçe ile Trabzonspor el ele UEFA'ya

Fenerbahçe ile Trabzonspor el ele UEFA'ya Finansal fair play konusunda sıkıntı yaşayan iki kulüp, 31 Ocak’ta UEFA yetkililerinin karşısına çıkacak. Türkiye Futbol Federasyonu da bu toplantıya katılacak, burada Türkiye Bankalar Birliği ile yapılacak anlaşmanın ana hatlarını anlatacak. Federasyon, bunun karşılığında kulüpler için UEFA’dan süre isteyecek.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı Trabzonspor Kulübü, aşırı strese ve üzüntüye bağlı kilo kaybından dolayı hastaneye kaldırılan kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.