Kayserispor

Pedro Henrique'dan VAR isyanı

Pedro Henrique'dan VAR isyanı İstikbal Mobilya Kayserispor’un 10 numarası Pedro Henrique VAR sistemine isyan etti.

Kayserispor Brezilyalı Tavares ile görüşmelere başladı

Kayserispor Brezilyalı Tavares ile görüşmelere başladı İstikbal Mobilya Kayserispor, Brezilyalı orta saha futbolcusu Adryan Oliveira Tavares ile görüşmelere başladı.

Kayserispor’da forma numaraları belli oldu

Kayserispor’da forma numaraları belli oldu İstikbal Mobilya Kayserispor’da futbolcuların giyecekleri forma numaraları belli oldu.

Kayserispor’un tek maç bilet fiyatları belli oldu

Kayserispor’un tek maç bilet fiyatları belli oldu İstikbal Mobilya Kayserispor’un 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta sezonundaki tek maç bilet fiyatları belli oldu.

Ben Rienstra imzayı attı

Ben Rienstra imzayı attı İstikbal Mobilya Kayserispor, SC Heerenveen takımından transfer ettiği 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Ben Rienstra ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Ben Rienstra Kayserispor’da

Ben Rienstra Kayserispor’da İstikbal Mobilya Kayserispor, prensipte anlaştığı Hollandalı futbolcu Ben Rienstra'yı (29) Kayseri’ye getirdi.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a Deniz Türüç çalımı

Fenerbahçe'den Galatasaray'a Deniz Türüç çalımı İstikbal Mobilya Kayserispor kaptanı Deniz Türüç, Fenerbahçe ile anlaştı. Fenerbahçe ile Galatasaray’ın kadrosuna katmak istediği İstikbal Mobilya Kayserispor kaptanı Deniz Türüç kararını verdi.

Galatasaray bir transferi daha bitirdi

Galatasaray bir transferi daha bitirdi Spor Toto Süper Lig 2019-2020 sezonu hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren İstikbal Mobilya Kayserispor’da takım kaptanı Deniz Türüç’ün transfer olup olmayacağı konuşuluyor. İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, transferi gündemde olan Deniz Türüç ile ilgili açıklama yaptı.

Kayserispor öyle bir fark yedi ki hakem maçı erken bitirdi

Kayserispor öyle bir fark yedi ki hakem maçı erken bitirdi Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kayserispor, Alman ekibi Freiburg ile bugün iki kez hazırlık maçı yaptı. 75 dakika süren ilk maçı 2-0 kaybeden Kayserispor, ikinci maçta da 9-1 geriye düşünce hakem maçı 60. dakikada sonlandırdı.

Deniz Türüç transferi için flaş açıklama

Deniz Türüç transferi için flaş açıklama İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç hakkında açıklamalarda bulundu. Bedir, "Deniz Türüç 2-3 gün içinde kararını verecek" dedi.