Kayserispor

Kayserispor Emmanuel Adebayor ile 1 yıllık sözleşme imzaladı

Kayserispor Emmanuel Adebayor ile 1 yıllık sözleşme imzaladı Süper Lig ekiplerinden İstikbal Mobilya Kayserispor, Emmanuel Adebayor ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Kayserispor bir puanı uzatmalarda aldı

Kayserispor bir puanı uzatmalarda aldı Süper Lig'in 2. haftasındaki MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor maçı 1-1 sonuçlandı.

Kayserispor Emmanuel Adebayor ile prensipte anlaştı

Kayserispor Emmanuel Adebayor ile prensipte anlaştı İstikbal Mobilya Kayserispor, bonservisi elinde bulunan Emmanuel Adebayor ile prensipte anlaşmaya vardı.

Pedro Henrique'dan VAR isyanı

Pedro Henrique'dan VAR isyanı İstikbal Mobilya Kayserispor’un 10 numarası Pedro Henrique VAR sistemine isyan etti.

Kayserispor Brezilyalı Tavares ile görüşmelere başladı

Kayserispor Brezilyalı Tavares ile görüşmelere başladı İstikbal Mobilya Kayserispor, Brezilyalı orta saha futbolcusu Adryan Oliveira Tavares ile görüşmelere başladı.

Kayserispor’da forma numaraları belli oldu

Kayserispor’da forma numaraları belli oldu İstikbal Mobilya Kayserispor’da futbolcuların giyecekleri forma numaraları belli oldu.

Kayserispor’un tek maç bilet fiyatları belli oldu

Kayserispor’un tek maç bilet fiyatları belli oldu İstikbal Mobilya Kayserispor’un 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta sezonundaki tek maç bilet fiyatları belli oldu.

Ben Rienstra imzayı attı

Ben Rienstra imzayı attı İstikbal Mobilya Kayserispor, SC Heerenveen takımından transfer ettiği 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Ben Rienstra ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Ben Rienstra Kayserispor’da

Ben Rienstra Kayserispor’da İstikbal Mobilya Kayserispor, prensipte anlaştığı Hollandalı futbolcu Ben Rienstra'yı (29) Kayseri’ye getirdi.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a Deniz Türüç çalımı

Fenerbahçe'den Galatasaray'a Deniz Türüç çalımı İstikbal Mobilya Kayserispor kaptanı Deniz Türüç, Fenerbahçe ile anlaştı. Fenerbahçe ile Galatasaray’ın kadrosuna katmak istediği İstikbal Mobilya Kayserispor kaptanı Deniz Türüç kararını verdi.

TREND HABERLER