Kayserispor

Galatasaray bir transferi daha bitirdi

Galatasaray bir transferi daha bitirdi Spor Toto Süper Lig 2019-2020 sezonu hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren İstikbal Mobilya Kayserispor’da takım kaptanı Deniz Türüç’ün transfer olup olmayacağı konuşuluyor. İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, transferi gündemde olan Deniz Türüç ile ilgili açıklama yaptı.

Kayserispor öyle bir fark yedi ki hakem maçı erken bitirdi

Kayserispor öyle bir fark yedi ki hakem maçı erken bitirdi Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kayserispor, Alman ekibi Freiburg ile bugün iki kez hazırlık maçı yaptı. 75 dakika süren ilk maçı 2-0 kaybeden Kayserispor, ikinci maçta da 9-1 geriye düşünce hakem maçı 60. dakikada sonlandırdı.

Deniz Türüç transferi için flaş açıklama

Deniz Türüç transferi için flaş açıklama İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç hakkında açıklamalarda bulundu. Bedir, "Deniz Türüç 2-3 gün içinde kararını verecek" dedi.

Ömer Uzun ilk antrenmanına çıktı

Ömer Uzun ilk antrenmanına çıktı İstikbal Mobilya Kayserispor'un yeni transferi Ömer Uzun Sarı-Kırmızılı takımla ilk antrenmana çıktı.

Kayserispor'dan Deniz Türüç açıklaması

Kayserispor'dan Deniz Türüç açıklaması İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç transferi için Fenerbahçe ve Galatasaray ile temasların sürdüğünü, henüz anlaşma sağlamadıklarını söyledi.

Kayserispor Mert Kula'yı kadrosuna kattı

Kayserispor Mert Kula'yı kadrosuna kattı İstikbal Mobilya Kayserispor, Sarıyer’de forma giyen Mert Kula’yı kadrosuna kattı.

Kayserispor yönetimi ilk toplantısını yaptı

Kayserispor yönetimi ilk toplantısını yaptı Hafta sonu yapılan olağan genel kurulda seçilen yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Kayserispor’da 6 değişiklik

Kayserispor’da 6 değişiklik İstikbal Mobilya Kayserispor yönetiminde 6 değişiklik yapıldı. Olağanüstü seçimli Genel Kurul yapan İstikbal Mobilya Kayserispor’da 6 isim yeni dönemde görev almadı, yerine yeni isimler dahil edildi.

Kayserispor başkanlığı için Sedat Kılınç aday

Kayserispor başkanlığı için Sedat Kılınç aday İstikbal Mobilya Kayserispor’da 29 Haziran 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul toplantısında işadamı Sedat Kılınç, aday olacak.

Kayserispor'da olağanüstü kongre ertelendi

Kayserispor'da olağanüstü kongre ertelendi Çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen kongre, 29 Haziran Cumartesi günü çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak.

TREND HABERLER