Kayserispor

Kayserispor yönetimi ilk toplantısını yaptı

Kayserispor yönetimi ilk toplantısını yaptı Hafta sonu yapılan olağan genel kurulda seçilen yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Kayserispor’da 6 değişiklik

Kayserispor’da 6 değişiklik İstikbal Mobilya Kayserispor yönetiminde 6 değişiklik yapıldı. Olağanüstü seçimli Genel Kurul yapan İstikbal Mobilya Kayserispor’da 6 isim yeni dönemde görev almadı, yerine yeni isimler dahil edildi.

Kayserispor başkanlığı için Sedat Kılınç aday

Kayserispor başkanlığı için Sedat Kılınç aday İstikbal Mobilya Kayserispor’da 29 Haziran 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul toplantısında işadamı Sedat Kılınç, aday olacak.

Kayserispor'da olağanüstü kongre ertelendi

Kayserispor'da olağanüstü kongre ertelendi Çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen kongre, 29 Haziran Cumartesi günü çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak.

Deniz Türüç Kayserispor’dan ayrılmak istiyor

Deniz Türüç Kayserispor’dan ayrılmak istiyor İstikbal Mobilya Kayserispor’un milli futbolcusu Deniz Türüç, transfer olmak istiyor. Yıldız futbolcu bu kararını teknik direktör Hikmet Karaman ile de paylaştı. İşte Hikmet Karaman'dan Deniz Türüç açıklaması..

Kayserispor Başkanı Erol Bedir aday değil!

Kayserispor Başkanı Erol Bedir aday değil! Spor Toto Süper Lig’de yeni sezon öncesi Seçimli Olağanüstü Genel Kurul gerçekleştirilecek olan İstikbal Mobilya Kayserispor’da başkan Erol Bedir, aday olmadığını açıkladı.

Kayserispor'un 4 yabancısı kaldı

Kayserispor'un 4 yabancısı kaldı İstikbal Mobilya Kayserispor'da yeni sezon öncesinde 4 yabancı futbolcu kaldı.

Asamoah Gyan İstikbal Mobilya Kayserispor’a haciz gönderdi

Asamoah Gyan İstikbal Mobilya Kayserispor’a haciz gönderdi İstikbal Mobilya Kayserispor bu sabah büyük bir şok yaşadı.. Ganalı yıldız Asamoah Gyan, İstikbal Mobilya Kayserispor’a haciz gönderdi.

Kayserispor Bernard Mensah’ı transferini bitirdi

Kayserispor Bernard Mensah’ı transferini bitirdi Teknik direktör Hikmet Karaman ile prensipte anlaşan ve transfer çalışmalarına hız veren İstikbal Mobilya Kayserispor yönetimi, ilk anlaşmayı yaptı.

Deniz Türüç A Milli Takım aday kadrosunda

Deniz Türüç A Milli Takım aday kadrosunda İstikbal Mobilya Kayserispor’un takım kaptanı Deniz Türüç, A Milli Takım’ın Yunanistan ve Özbekistan ile oynayacağı özel maçlar ve 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri’nde Fransa ve İzlanda ile yapacağı karşılaşmaların aday kadrosuna davet edildi.