Kasımpaşa

Bu karar Rıza Çalımbay'ı çıldırttı!

Bu karar Rıza Çalımbay'ı çıldırttı! Kasımpaşa-Osmanlıspor maçında penaltı krizi yaşandı. Takımı aleyhine verilen karara itiraz eden teknik direktör Rıza Çalımbay tribüne gönderildi.

Kasımpaşa Osmanlıspor maçı sonucu ve özeti

Kasımpaşa Osmanlıspor maçı sonucu ve özeti Süper Lig'de 12 maçtır kaybetmeyen Osmanlıspor Avrupa iddiasını devam ettirdi..

Rıza Çalımbay hakemlere sitem etti

Rıza Çalımbay hakemlere sitem etti Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçta yaşanan olaylar nedeniyle tüm karşılaşmaların 2 dakika geç başlatılacak olmasıyla ilgili konuştu.

Rıza Çalımbay oyuncularını suçladı

Rıza Çalımbay oyuncularını suçladı Galatasaray'a farklı mağlup olan Kasımpaşa'da teknik direktör Rıza Çalımbay, bazı oyuncularının kapasitelerinin altında oynadığını iddia etti

Galatasaray Kasımpaşa maçında ilginç olay!

Galatasaray Kasımpaşa maçında ilginç olay! Galatasaray'ın Kasımpaşa maçında çok ilginç bir an yaşandı. Selçuk İnan oyundan çıktı, kaptanlık pazu bantı elden ele gezdi.

Galatasaray Kasımpaşa maçı sonucu ve özeti

Galatasaray Kasımpaşa maçı sonucu ve özeti Galatasaray, Spor Toto Süper Ligi'nin 30. haftasında evinde Kasımpaşa'yı konuk etti..

Rıza Çalımbay'ın mağlubiyet üzüntüsü

Rıza Çalımbay'ın mağlubiyet üzüntüsü Kayserispor'a evinde yenilen Kasımpaşa'nın teknik direktörü Rıza Çalımbay, mağlubiyete üzüldüklerini belirtti

Kasımpaşa Kayserispor maçının sonucu ve özeti

Kasımpaşa Kayserispor maçının sonucu ve özeti Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında alt sıralardan kurtulma savaşı veren Kayserispor zorlu Kasımpaşa deplasmanından şen döndü.

Kasımpaşa Akhisar Belediyespor maçı sonucu ve özeti

Kasımpaşa Akhisar Belediyespor maçı sonucu ve özeti Kasımpaşa aynı puandaki Akhisar Belediyespor'u yenerek 43 puana yükseldi...

Kasımpaşa Akhisar'ı gözüne kestirdi

Kasımpaşa Akhisar'ı gözüne kestirdi Beşiktaş'ı mağlup ederek Avrupa yarışında ümitlenen Kasımpaşa, Akhisar Belediyespor maçını da kazanmak istiyor..

TREND HABERLER