Kasımpaşa

Kasımpaşa Sadiku ile anlaştı

Kasımpaşa Sadiku ile anlaştı Kasımpaşa, geçen yıl Mersin İdman Yurdu'nda mücadele eden Loret Sadiku'yu kadrosuna kattı.

Kasımpaşa'da yaprak dökümü sürüyor

Kasımpaşa'da yaprak dökümü sürüyor Andreas Isaksson ülkesi İsveç'in takımlarından Djurgarden'a transfer oldu. Isaksson son dört sezondur Kasımpaşa formasını giyiyordu.

Kairm Otigba Kasımpaşa'ya imza attı

Kairm Otigba Kasımpaşa'ya imza attı Hollanda'nın Heerenveen takımında forma giyen Katir Otigba, Kasımpaşa ile resmi sözleşme imzaladı..

Rıza Çalımbay Eren Derdiyok transferinde kafa karıştırdı

Rıza Çalımbay Eren Derdiyok transferinde kafa karıştırdı Galatasaray'ın KAP'a bildirdiği Eren Derdiyok'la ilgili Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'dan sürpriz bir açıklama geldi..

Galatasaray Eren Derdiyok bombasını patlatıyor

Galatasaray Eren Derdiyok bombasını patlatıyor Galatasaray, Türk kökenli İsviçre milli takımının oyuncusu Eren Derdiyok transferi için Kasımpaşa ile her konuda anlaşmaya vardı..

Rıza Çalımbay Eren Derdiyok'u Beşiktaş'a önerdi

Rıza Çalımbay Eren Derdiyok'u Beşiktaş'a önerdi Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, golcü futbolcuları Eren Derdiyok ile Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın görüştüğünü itiraf etti..

Beşiktaş Eren Derdiyok'u resmen istedi

Beşiktaş Eren Derdiyok'u resmen istedi Beşiktaş, Mario Gomez'in takımdan ayrılık kararı almasının ardından forvet arayışına girdi ve Fenerbahçe'nin de talip olduğu Eren Derdiyok için Kasımpaşa'nın kapısını çaldı..

Rıza Çalımbay transfer istedi

Rıza Çalımbay transfer istedi Kasımpaşa Teknik Direktörü Çalımbay transfer istedi

Kasımpaşa Eren Derdiyok'un bedelini açıkladı

Kasımpaşa Eren Derdiyok'un bedelini açıkladı Kasımpaşa, Fenerbahçe'nin talip olduğu Eren Derdiyok'un bonservisi için 3.5 milyon Euro istediklerini açıkladı.

Emre Güral Kasımpaşa yolunda

Emre Güral Kasımpaşa yolunda Kasımpaşa, Beşiktaş ve Galatasaray'la adı anılan Emre Güral için hummalı bir çalışma yürütüyor..

TREND HABERLER