FUTBOL

TFF'den liglerin tamamlanması için kritik hamle
TFF'den liglerin tamamlanması için kritik hamle
İspanyollar Arda Turan'ın yeni takımını duyurdu

İşte Arda Turan'ın yeni takımı! Corona virüs salgını nedeniyle futbola ara verilse de transfer gündemi tamgaz devam ediyor. İspanyol "Sport" gazetesi, bonservisi Barcelona'da olan ve sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Arda Turan'ın Galatasaray'a transfer olacağını iddia etti.

Quaresma futbol kariyerini bitirmek istiyor

Quaresma futbol kariyerini bitirmek istiyor Sezon başında Beşiktaş'tan Kasımpaşa'ya tranfser olan Ricardo Quaresma, İstanbul ekibiyle olan kontratı ve 1 yıl uzatma opsiyonu hakkında açıklamalarda bulundu.

Bundesliga'da futbolcuların maskeyle sahaya çıkması gündemde

Futbolcuların maskeyle sahaya çıkması gündemde Spiegel dergisinde yer alan haberde, Almanya Çalışma Bakanlığı İş Güvenliği Dairesinin, Alman Kulüpler Birliği (DFL) tarafından Bundesliga'nın yeniden başlaması konusundaki sağlık ve hijyen tasarısına ilişkin 3 sayfalık bir yazı hazırladığı belirtildi.

Burak Yılmaz Çinlilerden özür diledi

Burak Yılmaz Çinlilerden özür diledi Beşiktaş'lı futbolcu Burak Yılmaz geçtiğimiz günlerde Çin'in yemek yeme şekli ve adetleri ile ilgili sözler söylemişti. Burak Yılmaz'ın o sözleri Çin basınında büyük tepki topladı. Bunun üzerine Burak Yılmaz da Çinlilerden özür diledi.