Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aurelio sonrası dikkat çeken o detay!

Fenerbahçe'de Aurelio sonrası dikkat çeken o detay! Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın ayrılığı sonrası teknik direktörlüğe kimin getirileceği henüz netleşmemişken böyle bir atama yapılması doğal olarak, "Neden Aurelio seçildi?" sorusuna yol açmıştı.

Fenerbahçe'de yeni hocayı Emre Belözoğlu bitirdi!

Fenerbahçe'de yeni hocayı Emre Belözoğlu bitirdi! Fenerbahçe'de 1 numaralı gündem maddesi yeni teknik direktörün kim olacağı. Ersun Yanal'ın ayrılığı sonrası henüz bir hocayla el sıkışmayan sarı-lacivertli ekibin transfer görüşmelerine dair Başkan Ali Koç açıklama yapmıştı.

Fenerbahçe'de bir ilk! Ersun Yanal sonrası...

Fenerbahçe'de bir ilk! Ersun Yanal sonrası... Fenerbahçe ilk kez bu kadar uzun süre teknik direktörsüz kaldı. Ersun Yanal’ın 1 Mart’ta görevi bırakmasının ardından başlayan arayış henüz sonuçlanmadı. Kanarya, daha önce 2003’te Daum göreve gelmeden önce 86 gün teknik adamsız yola devam etmişti.

Vedat Muriç Fenerbahçe'den ayrılıyor mu?

Vedat Muriç Fenerbahçe'den ayrılıyor mu? İtalyan futbol siteleri, Lazio'nun Vedat Muriç'e olan ilgisinin devam ettiğini ve en kısa sürede Fenerbahçe kulübü ile resmi temasların başlamasının beklendiğini yazdı. Vedat Muric ile Lazio dışında Napoli ve Tottenham kulüpleri de ilgileniyor.

Fenerbahçe Nuri Şahin ile anlaştı

Fenerbahçe Nuri Şahin ile anlaştı Fenerbahçe, Werder Bremen ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek milli futbolcu Nuri Şahin'i transfer etmek için girişimlerde bulunduğu ve milli futbolcuyla prensipte anlaşma sağladığı iddia edildi.

Cristian Baroni derbi ile ilgili itirafta bulundu

Cristian Baroni derbi ile ilgili itirafta bulundu Fenerbahçe'de unutulmayan isimlerden Cristian Baroni, sarı-lacivertli kariyeri hakkında konuşarak Trabzonspor derbilerinde yapmak istediği her şeyin gerçekleştiğini söyledi. Baronu Benfica maçında kaçırdığı penaltıya da değindi.

Fenerbahçe Dorukhan Toköz için düğmeye bastı

Fenerbahçe Dorukhan Toköz için düğmeye bastı Fenerbahçe ses getirecek bir transfere hazırlanıyor. Sarı-Lacivertliler'in gündemine, yıllık 350 bin Euro kazandığı Beşiktaş'ta söz verilen zammı alamayan Dorukhan Toköz'ün geldiği öğrenildi.

Roberto Carlos Fenerbahçe'ye mi geliyor?

Roberto Carlos Fenerbahçe'ye mi geliyor? Fenerbahçe, Ersun Yanal'ın ayrılmasının ardından boşalan teknik direktörlük koltuğu için çalışmalara devam ediyor. Fenerbahçe'nin gündeminde bu kez de Roberto Carlos var.

İtalyanlar Vedat Muriç’in peşini bırakmıyor! Bu kez de Lazio peşinde

İtalyanlar Vedat Muriç’in peşini bırakmıyor! Bu kez de Lazio peşinde Fenerbahçe’nin geldiği günden beri birçok dünya devini peşine takan, golcü oyuncusu Vedat Muriç için İtalyanlar sarı lacivertli kulübün kapısını çalmaktan vazgeçmiyor.

Volkan Demirel teknik direktör oluyor

Volkan Demirel teknik direktör oluyor Fenerbahçe’de kaleci antrenörlüğü yapan Volkan Demirel ile ilgili bomba gelişme yaşandı. Volkan Demirel’in teknik direktör olmak istediği kaydedildi.