Lucescu

Yılmaz Vural’dan Lucescu’ya çok sert eleştiri

Yılmaz Vural’dan Lucescu’ya çok sert eleştiri Tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural, son dönemlerde gündemde yer alan Erol Erdal Alkan'ın Milli Takım'a çağırılması ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

TFF Lucescu ile yola devam etme kararı aldı

TFF Lucescu ile yola devam etme kararı aldı Rumen hoca Mircea Lucescu'nun bugün Riva'ya gitmesinin rutin günlük çalışma olduğu, yöneticilerle geleceğe dair planlar yaptıkları da öğrenildi.

Lucescu'dan Milli Takım için olay sözler!

Lucescu'dan Milli Takım için olay sözler! A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve futbolculardan Okay Yokuşlu, Arnavutluk maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Nihat Kahveci’den Mircea Lucescu’ya istifa çağrısı

Nihat Kahveci’den Mircea Lucescu’ya istifa çağrısı Türkiye Milli Takımı ve Beşiktaş'ın efsane ismi Nihat Kahveci, Romanya maçı sonrası Mircea Lucescu'ya istifa çağrısında bulundu.

Lucescu'dan eleştirilere yanıt!

Lucescu'dan eleştirilere yanıt! A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve yıldız futbolcu Hakan Çalhanoğlu, Romanya maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. Tecrübeli teknik adam basın mensuplarının soruları üzerine önceki gün verdiği röportajda, Türkiye'den doğu ülkesi diye söz etmesine açıklık getirdi.

Samet Aybaba'dan Mircea Lucescu’ya tepki

Samet Aybaba'dan Mircea Lucescu’ya tepki Mircea Lucescu'nun İtalyan basınına yaptığı yabancı sınırlaması açıklamasına Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba tepki gösterdi.

Lucescu'dan oyunculara tavsiyeler

Lucescu'dan oyunculara tavsiyeler A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, oyuncuların davranışlarına ve eğitimlerine dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER