Lucescu

A Milli Takım kadrosu açıklandı

A Milli Takım kadrosu açıklandı A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu, İzlanda ve Finlandiya maçlarının kadrosunu açıkladı. Kadroda sürpriz isimler yer aldı.

Lucescu iki futbolcuya hayran kaldı

Lucescu iki futbolcuya hayran kaldı Lucescu, Başakşehir karşısında izlediği Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’e hayran kaldı .

Şenol Güneş yeni bir rekora imza atıyor

Şenol Güneş yeni bir rekora imza atıyor Beşiktaş'ın UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu ilk maçında Portekiz'in Porto takımıyla yapacağı maçta, siyah-beyazlı ekibin teknik direktörü Şenol Güneş de yeni bir başarıya imza atmak üzere sahaya çıkacak.

Dursun Özbek'ten Lucescu'ya gönderme!

Dursun Özbek'ten Lucescu'ya gönderme! Süper Lig'de transferin hızlı takımlarından Galatasaray, kadrosuna kattığı Denayer, Latovlevici ve Carrasso için imza töreni düzenledi. Törende konuşan Başkan Dursun Özbek yabancı sınırlaması hakkında açıklamalarda bulundu.

Erman Toroğlu'ndan Milli Takım için şok iddia!

Erman Toroğlu'ndan Milli Takım için şok iddia! Erman Toroğlu, Ukrayna ve Hırvatistan maçlarının ardından Lucescu'yu eleştiren bir yazı kaleme aldı. İşte o yazının dikkat çeken bölümleri...

Mircea Lucescu galibiyet için ne dedi?

Mircea Lucescu galibiyet için ne dedi? A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, 1-0'lık Hırvatistan galibiyetinin ardından açıklamalarda bluundu.

Lucescu Ukrayna maçında şike olduğunu düşünüyor

Lucescu Ukrayna maçında şike olduğunu düşünüyor Hırvatistan maçı öncesi açıklama yapan Lucescu, UEFA'dan, Collina'dan ve hakemlerden resmi bir özür beklediğini söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER