Lucescu

Galatasaray'ın Lucescu'ya tepkisi

Galatasaray'ın Lucescu'ya tepkisi Galatasaray'ın sportif direktörlük görevi için teklif yaptığı Lucescu, A Milli Takım'la resmi sözleşme imzaladı.

Mircea Lucescu imzayı attı o soru çıldırttı!

Mircea Lucescu imzayı attı o soru çıldırttı! Milli Takım'ın başına geçirilen Mircea Lucescu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile basın toplantısı düzenledi. İşte o basın toplantısından önemli açıklamalar...

Mircea Lucescu İstanbul'a geldi

Mircea Lucescu İstanbul'a geldi Fatih Terim'le yollarını ayırarak A Milli Takım teknik direktörlüğü için Mircea Lucescu ile anlaşan TFF, Rumen hocayı İstanbul'a getirdi.

Mircea Lucescu'dan açıklama geldi! Gelir gelmez ilk işim...

Mircea Lucescu'dan açıklama geldi! Gelir gelmez ilk işim... A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü Mircea Lucescu, ilk açıklamalarını yaptı.

Rıdvan Dilmen'den çarpıcı Lucescu yorumu!

Rıdvan Dilmen'den çarpıcı Lucescu yorumu! Rıdvan Dilmen, katıldığı canlı yayında milli takımın başına Lucescu'nun getirilmesiyle ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

A Milli Takım'ın hocası belli oldu!

A Milli Takım'ın hocası belli oldu! Mircea Lucescu ile her konuda anlaşan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, akşam saatlerinde Rumen teknik adam ile birlikte İstanbul'a gelecek.

Lucescu Galatasaray'da tek patron olacak

Lucescu Galatasaray'da tek patron olacak Galatasaray’ın Lucescu ile yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıktı...

TREND HABERLER
TREND HABERLER