Lucescu

Uğur Meleke'den Mircea Lucescu'ya sert eleştiri

Uğur Meleke'den Mircea Lucescu'ya sert eleştiri Köşe yazarı Uğur Meleke, A Milli Futbol Takımı'nın Ukrayna'ya 2-0 yenildiği maçın ardından teknik direktör Mircea Lucescu'nun tercihlerini eleştirdi.

Lucescu'dan Ukrayna maçı sonrası açıklama

Lucescu'dan Ukrayna maçı sonrası açıklama Mircea Lucescu, Ukrayna maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Ozan Tufan'ın Milli Takım'a çağırılma nedeni belli oldu

Ozan Tufan'ın Milli Takım'a çağırılma nedeni belli oldu Ozan'ı çağırdığı için eleştirilen Lucescu'nun, 22 yaşındaki futbolcuyu antrenmanda beğendiği için aday kadroya dahil ettiği ortaya çıktı.

Mircea Lucescu'dan Oğuzhan ve Arda açıklaması

Mircea Lucescu'dan Oğuzhan ve Arda açıklaması 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde Ukrayna ve Hırvatistan ile karşılaşacak olan A Milli Takım'da teknik direktör Mircea Lucescu basın toplantısı düzenledi.

Lucescu Oğuzhan Özyakup'u neden Milli Takım'a çağırdı?

Lucescu Oğuzhan Özyakup'u neden Milli Takım'a çağırdı? A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun Beşiktaş'ın orta saha oyuncusu Oğuzhan Özyakup'u Milli Takım kadrosuna almamasıyla ilgili ayrıntılar ortaya çıktı.

Lucescu'nun Galatasaray'da en çok beğendiği isim

Lucescu'nun Galatasaray'da en çok beğendiği isim A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu, sezona iyi bir başlangıç yapan Tolga Ciğerci'yi tekrar milli takıma çağıracak.

Fatih Terim ve Lucescu bir araya geldi!

Fatih Terim ve Lucescu bir araya geldi! Türkiye A Milli Takımı Teknik Direktörü Lucescu, Bodrum'da Fatih Terim ile bir araya geldi.