Hasan Ali Kaldırım

Fenerbahçe'de üç yıldıza protesto şoku

Fenerbahçe'de üç yıldıza protesto şoku Fenerbahçeli taraftarlar etkili bir oyun ortaya koyan ve 1 topu direkten dönen Volkan Şen'i alkışlarken diğer oyuncuları protesto etti.

Emre Mor'a büyük övgü! Türkiye'nin Ronaldo'su...

Emre Mor'a büyük övgü! Türkiye'nin Ronaldo'su... A Milli Takım'ın deneyimli oyuncusu Hasan Ali Kaldırım, genç oyuncu Emre Mor'un Türkiye'nin Ronaldo'su olabileceğini söyledi.

Vitor Pereira o gece neredeydi?

Vitor Pereira o gece neredeydi? Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım'ın düğününe gitmeyen Vitor Pereira'nın o geceyi nerede geçirdiği ortaya çıktı..

Hasan Ali Kaldırım evlendi

Hasan Ali Kaldırım evlendi Fenerbahçe'nin başarılı sol beki Hasan Ali Kaldırım, hayatının en anlamlı imzasını atarak Saynur Öztürk ile yaşamını birleştirdi..

Caner Erkin Fenerbahçe'de kalmak istiyor

Caner Erkin Fenerbahçe'de kalmak istiyor Caner Erkin’in futbol yaşantısını Fenerbahçe’de devam etme hayali kurduğu ve bu yüzden Inter'e imzayı sürekli geciktirdiği öğrenildi..

Caner Erkin yeni bir tehlike ile karşı karşıya

Caner Erkin yeni bir tehlike ile karşı karşıya Fenerbahçe'de Teknik Direktör Vitor Pereira ile tartışan ve süresiz kadro dışı bırakılan Caner Erkin'i bir büyük tehlike daha bekliyor..

Fenerbahçe Beşiktaş'a misilleme yapıyor

Fenerbahçe Beşiktaş'a misilleme yapıyor Fenerbahçe, Gökhan Gönül'e karşılık Beşiktaş'e misilleme yapmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe, Beşiktaş'ın milli yıldızına haber gönderdi..