Hasan Ali Kaldırım

Fenerbahçe kalesini ilk kez kapattı

Fenerbahçe kalesini ilk kez kapattı Fenerbahçe Atiker Konyaspor deplasmanından üç puanla dönerken bu sezon bir ilki daha gerçekleştirdi..

Fenerbahçe'nin iki yıldızına görücü geliyor

Fenerbahçe'nin iki yıldızına görücü geliyor Fenerbahçe Manchester United UEFA Avrupa Ligi ilk maçı, sarı lacivertli iki futbolcu Hasan Ali Kaldırım ve Robin van Persie için ayrı bir önem taşıyacak..

Milli maç arası Fenerbahçe'ye ilaç gibi geldi

Milli maç arası Fenerbahçe'ye ilaç gibi geldi Fenerbahçe'de sakatlıkları bulunan Jeremain Lens ve Hasan Ali Kaldırım'ın milli maç arasında iyileşmesi bekleniyor.

Fenerbahçe'de üç yıldıza protesto şoku

Fenerbahçe'de üç yıldıza protesto şoku Fenerbahçeli taraftarlar etkili bir oyun ortaya koyan ve 1 topu direkten dönen Volkan Şen'i alkışlarken diğer oyuncuları protesto etti.

Emre Mor'a büyük övgü! Türkiye'nin Ronaldo'su...

Emre Mor'a büyük övgü! Türkiye'nin Ronaldo'su... A Milli Takım'ın deneyimli oyuncusu Hasan Ali Kaldırım, genç oyuncu Emre Mor'un Türkiye'nin Ronaldo'su olabileceğini söyledi.

Vitor Pereira o gece neredeydi?

Vitor Pereira o gece neredeydi? Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım'ın düğününe gitmeyen Vitor Pereira'nın o geceyi nerede geçirdiği ortaya çıktı..

Hasan Ali Kaldırım evlendi

Hasan Ali Kaldırım evlendi Fenerbahçe'nin başarılı sol beki Hasan Ali Kaldırım, hayatının en anlamlı imzasını atarak Saynur Öztürk ile yaşamını birleştirdi..