Hasan Ali Kaldırım

Phillip Cocu'dan Hasan Ali Kaldırım açıklaması

Phillip Cocu'dan Hasan Ali Kaldırım açıklaması Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, performansından memnun olduğu Hasan Ali Kaldırım için çarpıcı ifadeler kullandı.

 Şansal Büyüka Beşiktaş’taki ayrılığı açıkladı

Şansal Büyüka Beşiktaş’taki ayrılığı açıkladı Duayen spor yazarı Şansal Büyüka Beşiktaş’ta hakkında bomba iddialarda bulundu.

Fenerbahçe Hasan Ali'nin son durumunu paylaştı

Fenerbahçe Hasan Ali'nin son durumunu paylaştı Fenerbahçe, Giresunspor maçında girdiği ikili mücadele sonrası sakatlık geçiren Hasan Ali Kaldırım'ın ayağının fotoğrafını paylaştı.

Kadıköy'de protesto! Hedefte 2 isim var

Kadıköy'de protesto! Hedefte 2 isim var Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde Strum Graz'ı konuk ettiği maçta Ozan Tufan ve Hasan Ali Kaldırım taraftarıların protestosu ile karşılaştı.

Fenerbahçeli futbolcunun bu hali şaşırttı

Fenerbahçeli futbolcunun bu hali şaşırttı Fenerbahçe'nin milli sol beki Hasan Ali Kaldırım'ın idmana dahi çıkmaktan imtina eden bazı yıldızlara örnek olacak bir hikayesi var.

Galatasaray Fenerbahçeli oyuncunun peşinde

Galatasaray Fenerbahçeli oyuncunun peşinde Sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek olan Hasan Ali Kaldırım için Galatasaray devreye girdi.

Beşiktaş ve Galatasaray'a dev gönderme!

Beşiktaş ve Galatasaray'a dev gönderme! Hasan Ali Kaldırım, doğum gününde gelen mesajlar üzerine Twitter hesabından bir açıklama yayımladı.