Fatih Terim

Abdurrahim Albayrak ağlayarak yayını terk etti!

Abdurrahim Albayrak ağlayarak yayını terk etti! Galatasaray'ın olağan genel kuruluna sayılı günler kala Abdurrahim Albayrak'tan çarpıcı açıklamalar geldi. Twitter Space'de Haluk Yürekli ve Gökhan Dinç'in yaptığı yayına konuk olan sarı-kırmızılı yönetici, Başkan Mustafa Cengiz'in çok tartışılan basın toplantısını değerlendirdi.

Bomba iddia! Fatih Terim Fenerbahçe yolunda!

Bomba iddia! Fatih Terim Fenerbahçe yolunda! Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu ile yolların ayrılmasından sonra yerine kim gelecek, teknik direktör kim olacak büyük merak konusu oldu. Galatasaray'da sözleşmesi biten ve sarı kırmızılılardan ayrılan Fatih Terim'in Fenerbahçe'ye gideceği iddia edildi.

Galatasaray'da bir ayrılık daha! Levent Şahin'de veda mesajı

Galatasaray'da bir ayrılık daha! Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in sözleşmesinin bitmesi ve yenilenmemesi üzerine tecrübeli hoca ile yollar ayrıldı. Şimdi de bir başka isim de Galatasaray'dan ayrıldığını açıkladı.

Fatih Terim'e dev teklif! Lille peşine düştü

Fatih Terim'e dev teklif! Lille peşine düştü Galatasaray'da sözleşmesi sona eren Fatih Terim'e Fransa'nın şampiyonu Lille'den teklif geldi. Milli oyuncularımızdan Burak Yılmaz, Zeki Çelik ve Yusuf Yazıcı'nın formasını giydiği Lille, Fatih Terim'le anlaşmak istiyor.

Galatasaray'da Fatih Terim'in sözleşmesi sona erdi

Galatasaray'da Fatih Terim'in sözleşmesi sona erdi Galatasaray Futbol Takımı'nda teknik direktör Fatih Terim'in sözleşmesi sona erdi. Tesislerdeki odasını boşaltan İmparator, kulüp tarafından kendisine tahsis edilmiş iki aracı da geri verilmek üzere kulübe yolladı.

Galatasaray için kritik gün! Fatih Terim ve 7 futbolcu için kader anı

Galatasaray için kritik gün! Fatih Terim ve 7 futbolcu için kader anı Galatasaray'da Fatih Terim'in teknik direktörlük görevine devam edip etmeyeceği henüz netlik kazanmadı. Üstelik teknik heyet ve 7 futbolcunun durumu da aynı şekilde belirsizliğini koruyor.

Mustafa Cengiz faturayı Fatih Terim'e kesti

Mustafa Cengiz faturayı Fatih Terim'e kesti Geçen hafta düzenlediği basın toplantısında teknik direktör Fatih Terim'in sözleşmesini uzatmayacağını açıklayan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, maddi krizin faturasını Fatih Terim'e kesti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER