GALATASARAY

Galatasaray'da bir ayrılık daha! Levent Şahin'de veda mesajı

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in sözleşmesinin bitmesi ve yenilenmemesi üzerine tecrübeli hoca ile yollar ayrıldı. Şimdi de bir başka isim de Galatasaray'dan ayrıldığını açıkladı.

Galatasaray'da bir ayrılık daha! Levent Şahin'de veda mesajı

Sarı kırmızılıların hocalığını yapan ve birçok başarıya imza atan Fatih Terim'in takımdan ayrılmasının ardından gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Teknik heyetten Ümit Davala da Fatih Terim'in peşinden ayrılık kararı verdi. Üit Davala'nın bu kararı sonrası, bir başka isim olan Levent Şahin de twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Galatasaray ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Levent Şahin attığı twitte "Büyük Galatasaray Ailesine, tarihi başarılarla dolu, her şeyin en iyisini hak eden bir camiaya 3,5 yıl emek vermiş olmaktan hem gurur hem de mutluluk duyuyorum. Emeklerin karşılığı olan başarılarda bir nebze payımın olmasının verdiği huzur ile yoluma devam ediyorum. Bu sürede Galatasaray'ın bana kattığı değerleri, ömrüm boyunca unutmayacağım. Galatasaray'a hizmet etmiş bir kardeşiniz, ağabeyiniz, arkadaşınız ve yardımcı antrenör olarak benim için çok fazla anlam ve değere sahip saygıdeğer Fatih Terim hocama, çalışma arkadaşlarıma, futbolcu kardeşlerime, sarı kırmızı renklere gönül vermiş büyük Galatasaray taraftarına teşekkür ederim" ifadelerini kullanarak Galatasaray'a veda etti.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER