Fatih Terim

Fatih Terim'den Mustafa Cengiz'e mektuplu cevap!

Fatih Terim'den Mustafa Cengiz'e mektuplu cevap! Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz düzenlediği basın toplantısında Fatih Terim'i bir daha sarı kırmızılı takımda görmek istemediğini belirtti. Bu toplantı sonrası Fatih Terim de Mustafa Cengiz'e mektuplu cevap verdi.

Lionel Messi Fatih Terim'in öğrencisi oluyor!

Lionel Messi Fatih Terim'in öğrencisi oluyor! Galatasaray'da mukavelesi dolan Fatih Terim, Barcelona'ya yazıldı. Beklenen başarıları uzun süredir ortaya koyamayan Katalan devi, yıldızlara söz geçirebilecek deneyimli bir hocayı takımın başına geçirmek istiyor.

Galatasaray'daki görevinden istifa eden Fatih Terim İstanbul'dan ayrıldı

Fatih Terim İstanbul'dan ayrıldı Sarı-kırmızılı ekipte yeni yönetimi belirleyecek seçim beklenirken kontratı bu ay sonunda bitecek Fatih Terim transfere dair raporunu iletti ve İstanbul'dan ayrıldı.

Tahkim Kurulu'ndan Fatih Terim'e kötü haber

Tahkim Kurulu'ndan Fatih Terim'e kötü haber Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'ndan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e kötü haber geldi.

Fatih Terim uyarmıştı! Dediğini yaptı

Fatih Terim uyarmıştı! Dediğini yaptı Süper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde kazanan 1-0'lık skorla Galatasaray oldu. Derbi bitti ancak tartışmaları bitmedi.

Erman Toroğlu Sergen Yalçın için 'Fatih Terim abisinin izinde' dedi

"Sergen Yalçın Fatih Terim abisinin izinde!" Spor yorumculuğu yapan Erman Toroğlu, Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın ile ilgili "Fatih Terim abisinin izinde" sözlerini kullandı. Ayrıca Erman Toroğlu Beşiktaş2ın 10 kişi kaldıktan sonra oynadığı futbolu yorumladı.

Fatih Terim soyunma odasında oyuncularına bunları söyledi!

"Şampiyonluk ışığı görüldü!" Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe'yi 1-0 mağlup ettikleri maçta soyunma odasında oyuncularıyla bir araya geldi. Fatih Terim, oyuncularına şampiyonluk ile ilgili umut veren sözler kaydetti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER