Emre Akbaba

Galatasaray için dünyaları geri çevirdi!

Galatasaray için dünyaları geri çevirdi! Emre Akbaba, Başakşehir'in yıllık 1 milyon 850 bin euroluk teklifini kabul etmedi, kulübü Alanyaspor'a bir kez daha rest çekti.

Başakşehir'den Emre Akbaba açıklaması

Başakşehir'den Emre Akbaba açıklaması Fenerbahçe ve Galatasaray'la adı anılan Emre Akbaba için Başakşehir'den önemli bir açıklama yapıldı.

Fenerbahçe Emre Akbaba için devreye girdi

Fenerbahçe Emre Akbaba için devreye girdi Galatasaray’a transferi bir türlü gerçekleşmeyen Emre Akbaba için Fenerbahçe, Alanyaspor’a cazip bir teklifle gitti. 2 milyon Euro ile bir yerli futbolcu önerildi. Bu sezon 3 büyük kulüpten birinde oynamayı arzulayan 25 yaşındaki Emre Akbaba için yerli futbolcu önerisi kabul edilmezse Aatıf'ın teklif edileceği de öğrenildi.

Galatasaray'a transferi hakkında flaş açıklama

Galatasaray'a transferi hakkında flaş açıklama Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, transferin gözdesi Emre Akbaba ile ilgili açıklamalar yaptı.

Hasan Çavuşoğlu'ndan Emre Akbaba açıklaması!

Hasan Çavuşoğlu'ndan Emre Akbaba açıklaması! Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Galatasaray'ın Emre Akbaba ile ilgilendiğini söyledi.

Mustafa Cengiz flaş UEFA açıklaması

Mustafa Cengiz flaş UEFA açıklaması Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Taraftarlar Dernekleri toplantısında konuştu.

Gözler bu görüşmede! Galatasaray indirim istiyor

Gözler bu görüşmede! Galatasaray indirim istiyor Galatasaray, Aytemiz Alanya'ya Tolga Ciğerci artı 2 milyon Euro önermişti. Ancak Tolga'nın Aslan'da aldığı ücrette indirime gitmemesi üzerine Alanya masadan kalktı. Sarı-Kırmızılılar, gurbetçi oyuncudan indirim istedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER