Emre Akbaba

Emre Akbaba'ya sevgi gösterisi

Emre Akbaba'ya sevgi gösterisi 4 milyon Euro bonservis ücreti karşılığında Aytemiz Alanyaspor'dan Galatasaray'a transfer olan Emre Akbaba, Göztepe maçının 61. dakikasında oyuna girdi. Taraftarlar maç öncesi yıldız oyuncuyu yanlarına çağırarak destek oldular.

GS Store’da Emre Akbaba yoğunluğu

GS Store’da Emre Akbaba yoğunluğu Göztepe ile sezonun ilk iç saha maçını oynayacak olan Galatasaray’da taraftarlar GS Store’a akın etti.

Emre Akbaba'nın Galatasaray'a maliyeti belli oldu!

Emre Akbaba'nın Galatasaray'a maliyeti belli oldu! Galatasaray Kulübü, Aytemiz Alanyaspor'dan kadrosuna kattığı Emre Akbaba ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını ve oyuncuya yıllık 1 milyon 750 bin avro ödeneceğini duyurdu.

Emre Akbaba sağlık kontrolünden geçirildi

Emre Akbaba sağlık kontrolünden geçirildi Galatasaray'ın transferi için görüşmelere başladığı milli futbolcu Emre Akbaba sağlık kontrolünden geçirildi.

 Ali Koç’tan Emre Akbaba’ya rest

Ali Koç’tan Emre Akbaba’ya rest Galatasaray’ın Lehine sonuçlanan Emre Akbaba transferinden Fenerbahçe’nin neden geri çekildiğini perde arkası belli oldu.

Galatasaray'ın yeni transferi Emre Akbaba İstanbul'a geldi!

Galatasaray'ın yeni transferi Emre Akbaba İstanbul'a geldi! Galatasaray'ın Aytemiz Alanyaspor'dan yeni transferi Emre Akbaba, gece geç saatlerde İstanbul'a geldi.

 Mustafa Cengiz’den Emre Akbaba açıklaması

Mustafa Cengiz’den Emre Akbaba açıklaması Emre Akbaba transferinde ezeli rakipler Fenerbahçe ve Galatasaray karşı karşıya gelirken Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak basın toplantısında soruları yanıtladı. Ezeli rakip Fenerbahçe'nin transferde devreye girmesiyle ile ilgili de açıklamada bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER