Emre Akbaba

Başakşehir'den Emre Akbaba hamlesi

Başakşehir'den Emre Akbaba hamlesi Şampiyonluk kovalayan Başakşehir milli arada transfer için düğmeye bastı. Aytemiz Alanyaspor’un yıldızı Emre Akbaba’nın devre arasında gerçekleşmeyen transferi için yeniden harekete geçildi.

Emre Akbaba'dan anlamlı ziyaret

Emre Akbaba'dan anlamlı ziyaret Alanyaspor'un Milli futbolcusu Emre Akbaba, lösemi hastası 12 yaşındaki Emrahcan Mavi'ye ziyarette bulunarak imzalı formasını hediye etti.

Galatasaray'dan Emre Akbaba atağı

Galatasaray'dan Emre Akbaba atağı Galatasaray, Alanyaspor'da forma giyen milli futbolcu Emre Akbaba'yı sezon sonu kadrosuna katmak için girişimlere başladı.

İşte Galatasaray'da yeni sezonun ilk transferi

İşte Galatasaray'da yeni sezonun ilk transferi Bu sezon hedefi mutlak şampiyonluk olan Galatasaray, gelecek sezon için de düğmeye bastı. Cim Bom transferdeki rotasını da belirledi.

Başakşehir Emre Akbaba'yı transfer etti

Başakşehir Emre Akbaba'yı transfer etti Süper Lig’in genç yıldızı Emre Akbaba, Başakşehir ile transfer anlaşmasına vardı

Fenerbahçe'den çılgın takas planı

Fenerbahçe'den çılgın takas planı Sarı-lacivertliler, Başakşehir’in de peşinde olduğu Emre Akbaba’ya karşılık Alanyaspor’a Ozan Tufan+bir futbolcu teklifi sundu. Ozan’a sıcak bakan Güney ekibi, para da talep etti. Görüşmeler sürüyor

Başakşehir'den 3 büyüklere dev çalım

Başakşehir'den 3 büyüklere dev çalım 5 gol, 6 asistlik performansıyla bu sezona da damga vuran Emre Akbaba için devler devrede. Ancak aynı Adebayor ve Clichy’de olduğu gibi işi bitirmek için harekete geçen tek takım Başakşehir oldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER