Emre Akbaba

Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye emojili gönderme

Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye emojili gönderme Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki ipler Emre Akbaba transferiyle gerilirken sarı kırmızılı kulübün yaptığı bir paylaşım sosyal medyayı salladı. Bu paylaşımdan kısa süre sonra KAP'a yapılan bildirimde transfer için görüşmelere başlandığı duyuruldu

Abdurrahim Albayrak'dan flaş Emre Akbaba açıklaması

Abdurrahim Albayrak'dan flaş Emre Akbaba açıklaması Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak Emre Akbaba konusunda flaş açıklamalar yaptı. Albayrak 'Alanyaspor, Emre’yi Fenerbahçe’ye gitmesi için zorluyor ama Emre, Galatasaray’a gelmek istiyor.' dedi.

Galatasaray'dan Emre Akbaba resti!

Galatasaray'dan Emre Akbaba resti! Transferde FFP'ye takılan Galatasaray'ın gündeminde 3 oyuncu yer alıyor: Emre Akbaba, Jason Denayer ve Ndiaye.

Emre Akbaba Galatasaray için gemileri yaktı

Emre Akbaba Galatasaray için gemileri yaktı Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal ile bir görüşme gerçekleştiren Emre Akbaba, "Hocam, lütfen yardımcı olun. Galatasaray'a gitmek istiyorum" dedi.

Mesut Bakkal'dan Emre Akbaba açıklaması!

Mesut Bakkal'dan Emre Akbaba açıklaması! Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, "Transferi gerçekleşeceği için hazırlık kampında Emre Akbaba olmadan çalışmalarımızı yaptık. Bu yüzden ilk 11'de değil." dedi.

Emre Akbaba Galatasaray için Fenerbahçe'yi reddetti

Emre Akbaba Galatasaray için Fenerbahçe'yi reddetti TFF Süper Kupa'yı Akhisar'a kaptıran Galatasaray'da yönetim krizden çıkış yolunu buldu: Emre Akbaba!

Galatasaray'da tribünler tek ses; Emre Akbaba

Galatasaray'da tribünler tek ses; Emre Akbaba Galatasaraylı futbolseverler, Konya'da kendilerine ayrılan bölümde dün gece Emre Akbaba tezahüratında bulundular...

TREND HABERLER
TREND HABERLER