GALATASARAY

Abdurrahim Albayrak'dan flaş Emre Akbaba açıklaması

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak Emre Akbaba konusunda flaş açıklamalar yaptı. Albayrak 'Alanyaspor, Emre’yi Fenerbahçe’ye gitmesi için zorluyor ama Emre, Galatasaray’a gelmek istiyor.' dedi.

Abdurrahim Albayrak'dan flaş Emre Akbaba açıklaması

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, transfer gündeminin zirvesinde yer alan Emre Akbaba'yla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'7 milyon euro istedi, böyle bir para söz konusu olamaz' : 'İlk günden beri Hasan Başkan'la Emre Akbaba'yı konuşuyoruz. Biz başkanın odasına gittik, görüşme yaptık. Başkan bizden 7 milyon euro istedi. Böyle bir para söz konusu olamaz. 6-7 ayı kalan bir futbolcuya bir böyle bir para veremeyiz. Böyle ekonomik sıkıntıda olduğumuz bir durumda böyle paralar veremeyiz. Biz 100 liranın hesabını yapıyoruz.' 

'Başkan 6'da Alanya'ya gideceğim dedi, 6'da Alanya'ya uçak yokmuş' : 'Biz 2.5 milyon euro teklif verdik. En son 3 milyona çıktık. Kulüpler Birliği'nden sonra başkanla tekrar görüştük. 3 milyon euroyu tekrarladık ama anlaşamadık. Hasan Başkan; 'Ben Alanya'ya gidip yönetimle görüşüp haber vereyim' dedi. Başkan 6'da Alanya'ya gideceğim dedi fakat sonradan öğrendim ki 6'da Alanya'ya uçak yokmuş.'

'Alanya, Emre'yi F.Bahçe'ye gitmesi için zorluyor' : Albayrak, Akdeniz ekibinin yıldız oyuncuyu ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye göndermek için baskı yaptığını söylerken; 'Alanyaspor, Emre’yi Fenerbahçe’ye gitmesi için zorluyor ama Emre, Galatasaray’a gelmek istiyor. Emre de Galatasaray için ısrar ediyormuş. Sağolsun o da. Allah hem Galatasaray için hem Emre için hayırlı olanını versin.Dün Emre'nin transferi için saat 12.30'a kadar görüşme yaptım. Emre'yi 'Sen Şampiyonlar Ligi için gidiyorsun ama seni oynatmazlar' diye aklını çelmeye çalışıyorlarmış ama böyle bir şey olamaz. Biz onu Şampiyonlar Ligi'nde oynatacağız. Başkan Alanya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı.  

'Bir futbolcu için Fikret Orman'la görüştüm' : Bizim Beşiktaş'la da aramız iyidir. Bir futbolcu için Fikret Orman'la görüştüm. Sağolsun 'Hiçbir sıkıntı yok, alabilirsiniz' dedi. Bir futbolcu bana 'Fenerbahçe'ye gitmek istiyorum' dese kesinlikle ben o futbolcuyu almam.

Nouma itirafı : Emre'yle hala telefonda konuşuyoruz. Fikret Orman'la konuştuğumuz oyuncu bize kalsın. Açıklamam. Daha önceden Nouma'yla ilgili talebimiz olmuştu. O zamanki başkan Serdar Bilgili 'Almasanız iyi olur' dedi. Ben o anda kapattım transfer konusunu. Aynı şekilde Beşiktaş bizim o dönem önemli bir oyuncumuzu istedi. Serdar Başkan bana sordu. Ben de 'Almasanız iyi olur' dedim. Onlar da hemen transfer mevzuunu kapattı. Transfer böyle olur arkadaşlar. 

Galatasaray'dan sürpriz Aziz Behich hamlesi

Yorumlar
TREND HABERLER