Emre Akbaba

Fenerbahçe'den çifte transfer operasyonu

Fenerbahçe'den çifte transfer operasyonu Fenerbahçe, Aytemiz Alanya’nın yıldızı Emre Akbaba için girişimde bulunma kararı aldı. Sarı-Lacivertliler, Emre Mor’u kadroya katmak için bir kez daha girişimde bulunmaya hazırlanıyor.

Emre Akbaba için 3 büyüklerde ezeli rekabet

Emre Akbaba için 3 büyüklerde ezeli rekabet Futbola 20 yaşında adım atan Ayetmiz Alanyaspor'un yıldızı Emre Akbaba, üç büyüklerin transfer listesinde...

Galatasaray'dan Emre Akbaba için formül

Galatasaray'dan Emre Akbaba için formül Devre arası için transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray'ın önceliği Alanyaspor'da oynayan Emre Akbaba. Sarı-Kırmızılı takım transfer için formülünü bile hazırladı.

Galatasaray Emre Akbaba'yı elinden kaçırmış

Galatasaray Emre Akbaba'yı elinden kaçırmış Alanya'daki performansıyla parlayan gurbetçi yıldızın, 2014'te G.Saray scout ekibi tarafından kulübe önerildiği ortaya çıktı. Bir alt ligde oynayan Emre'yi almayan Galatasaray, o dönemde birçok başarısız transfere imza attı.

Igor Tudor'un yönetimden istediği 3 isim...

Igor Tudor'un yönetimden istediği 3 isim... Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile teknik direktör Igor Tudor, hafta içinde transfer zirvesi gerçekleştirecek. Igor Tudor yönetimden 3 isim istedi.

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye transfer çalımı

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye transfer çalımı Alanyaspor'da sergilediği futbolla Süper Lig'in devlerinin radarına takılan Emre Akbaba'ya Fenerbahçe'nin ardından Galatasaray da talip oldu.

Fenerbahçe'den sürpriz transfer atağı

Fenerbahçe'den sürpriz transfer atağı Alanyaspor’daki başarılı performansıyla göze giren 24 yaşındaki futbolcu Emre Akbaba, Fenerbahçe'nin radarına girdi

TREND HABERLER
TREND HABERLER