Eljif Elmas

Aykut Kocaman'dan Eljif Elmas'a uyarı

Aykut Kocaman'dan Eljif Elmas'a uyarı Aykut Kocaman, ligin ikinci yarısında şans vermeye hazırlandığı Eljif Elmas'la görüştü ve, "Sakın Ozan Tufan gibi olma." diyerek uyardı.

Ümit Özat’tan Eljif Elmas’a kanca

Ümit Özat’tan Eljif Elmas’a kanca Sarı-Lacivertliler, kontenjan sıkıntısını aşamazsa Eljif Elmas’a lisans çıkartamayacak. Bu durumda Makedon oyuncu, Süper Lig’den başka bir takıma kiralanacak.

Fenerbahçe'den Eljif Elmas için flaş karar

Fenerbahçe'den Eljif Elmas için flaş karar Sarı-Lacivertliler büyük umutlarla transfer ettiği Eljif Elmas’a, yaşı 18’in altında olduğu için lisans çıkartamamıştı. Genç yıldız 18 yaşını doldurdu ve ara transfer döneminde adı listeye yazılabilecek. Ama ortada büyük bir sıkıntı var...

Galatasaray'a karşı tam not aldı!

Galatasaray'a karşı tam not aldı! Eljif Elmas, Galatasaray ile oynanan U21 maçında ilk kez forma şansı buldu. Teknik direktör Şenol Çorlu, genç yıldız için, “Kalitesini hemen gösterdi. Sadece biraz daha zamana ihtiyacı var” dedi.

Eljif Elmas'a İngiltere'den sürpriz talip

Eljif Elmas'a İngiltere'den sürpriz talip İngiliz devi Manchester United’ın teknik patronu Jose Mourinho , F.Bahçe’nin 18 yaşındaki yıldızı Eljif Elmas’ı kadrosunda istiyor.

Eljif Elmas'ın bonservis bedeli dudak uçuklattı

Eljif Elmas'ın bonservis bedeli dudak uçuklattı Sarı-Lacivertli takımla bugün 5 yıllık sözleşme imzalayacak Eljif Elmas için yönetim serbest kalma bedelini belirledi. 18 yaşındaki yıldız takımın en pahalı futbolcusu olacak...

Eljif Elmas’ta büyük tehlikeden dönüldü!

Eljif Elmas’ta büyük tehlikeden dönüldü! Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, hafta içerisinde FIFA'nın lisansına izin verdiği Eljif Elmas hakkında itirafta bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER