Eljif Elmas

FİFA'dan Eljif Elmas için flaş açıklama

FİFA'dan Eljif Elmas için flaş açıklama FIFA, Eljif Elmas için Fenerbahçe'ye izin verdi, sarı lacivertli kulüp konuyla ilgili resmi internet sitesinden açıklama yayınladı.

Fenerbahçe Eljif Elmas'ı kaptırmadı

Fenerbahçe Eljif Elmas'ı kaptırmadı Fenerbahçe, 25 kulüpten resmi teklif alan Eljif Elmas’ı İstanbul’a getirdiğinde Beşiktaş’ın devreye girdiği ve genç yıldıza 1.2 milyon Euro önerdiği ortaya çıktı.

Fenerbahçe'ye şok! Eljif Elmas'ın lisansı çıkmadı!

Fenerbahçe'ye şok! Eljif Elmas'ın lisansı çıkmadı! Fenerbahçe'nin Eljif Elmas'ın lisansının çıkarılması için FIFA'ya yaptığı başvuru kabul edilmedi.

Fenerbahçe'den Arsenal'e dev çalım

Fenerbahçe'den Arsenal'e dev çalım Fenerbahçe'nin Rabotnicki'den kadrosuna kattığı Eljif Elmas'ın Arsenal'in gözde isimlerinden biri olduğu ortaya çıktı.

Fenerbahçe Eljif Elmas transferi için FIFA'ya başvurdu!

Fenerbahçe Eljif Elmas transferi için FIFA'ya başvurdu! 17 yaşındaki Türk asıllı Makedon futbolcu Eljif Elmas'ı İstanbul'a getiren Fenerbahçe, oyucunun 18 yaşına transfer dönemi bittikten 15 gün sonra girecek olması nedeniyle sözleşme imzalatamıyor. Bu durumu ortadan kaldırmak isteyen Fenerbahçe, Ocak ayını beklememek için FIFA'ya başvurdu.

17 yaşındaki yıldız Fenerbahçe'ye geliyor

17 yaşındaki yıldız Fenerbahçe'ye geliyor Makedonya'da çok büyük bir yetenek olarak görülen 17 yaşındaki Elif Elmas Fenerbahçe'ye transfer oldu.