Eljif Elmas

Eljif Elmas için bir dev talip daha

Eljif Elmas için bir dev talip daha Manchester United, Manchester City, Tottenham, Atletico Madrid, Lazio, İnter... Eljif Elmas'ın peşinde olan bu kulüplere bir yenisi daha eklendi..

Fenerbahçe'nin Eljif Elmas planı belli

Fenerbahçe'nin Eljif Elmas planı belli Avrupa’da bir çok kulübün talip ettiği Fenerbahçe'nin genç yıldızı Eljif Elmas'ın geleceği belli oluyor.. Eljif Elmas'ın sezon sonu transfer olacağı çok güçlü ihtimal..

Fenerbahçe'ye kötü haber! Cezalı duruma düştü

Fenerbahçe'ye kötü haber! Cezalı duruma düştü Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu Eljif Elmas, Akhisarspor karşısında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Eljif Elmas'ın geleceğini UEFA belirleyecek

Eljif Elmas'ın geleceğini UEFA belirleyecek Fenerbahçe'nin kadrosuna kattığı genç yıldız takımın en değerlilerinden biri oldu.. Avrupa'nın devlerinin peşinden koştuğu Eljif Elmas için Fenerbahçe, UEFA’dan çıkacak kararı bekliyor..

Eljif Elmas için Fenerbahçe'ye 15 milyon euroluk transfer teklifi!

F.Bahçeli futbolcu için 15 milyon euroluk teklif Fenerbahçe'nin yıldızı Eljif Elmas için transfer iddialarının ardı arkası kesilmiyor.. Avrupa'nın dev kulüplerinin peşinden koştuğu futbolcuya 15 milyon euroluk yeni bir teklif geldi.. İşte bomba iddianın ayrıntıları...

Eljif Elmas'tan Galatasaray'a gönderme

Eljif Elmas'tan Galatasaray'a gönderme Kadıköy'de 1-1 sona eren derbide Galatasaray ağlarını havalandıran Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Eljif Elmas, sosyal medyadan ezeli rakiplerine gönderme yaptı.

Eljif Elmas'ın bonservisi açıklandı! İşte talip olan kulüpler

Bonservisi açıklandı! İşte talip olan kulüpler Fenerbahçe'nin Makedon futbolcusu Eljif Elmas hakkında transfer dedikodularının ardı arkası kesilmiyor.. Makedon futbolcunun bonservisi ve talip olan kulüpler resmen açıklandı.. Ayrıntılar haberimizde...

TREND HABERLER
TREND HABERLER