Eljif Elmas

Fenerbahçe’nin Avusturya kamp kadrosu belli oldu

F.Bahçe’nin kamp kadrosu belli oldu! Eljif Elmas... Fenerbahçe’de Avusturya yapılacak olan kamp kadrosu belli oldu.

Eljif Elmas’a resmi teklif hâlâ yok

Transferin gözdesiydi! Resmi teklif yok Uzun süredir Fenerbahçe’de transferin gündeminde yer alan oyuncuların başında Eljif Elmas geliyor. Avrupa Devleri Eljif Elmas için sıraya girmişti ama resmi teklifin hala gelmemesi kafa karıştırıyor..

Fenerbahçe'nin Eljif Elmas için Napoli'den talep ettiği bonservis

Eljif Elmas için kıran kırana pazarlık Yaz transfer döneminde adından en çok söz ettiren isimlerin başında gelen Fenerbahçeli Eljif Elmas'la ilgili gündeme bomba gibi düşen yeni bir haber geldi.

Sevilla Eljif Elmas için gözünü kararttı! Çılgın teklif

Sevilla Eljif Elmas'ı istiyor! Çılgın teklif Birçok kulübün peşinde olduğu Eljif Elmas için en ciddi teklif Sevilla’dan geldi. İspanyol basını, Sevilla’nın 15 milyon Euro ile birlikte Kjaer’i teklif ettiğini yazdı.

Avrupa’nın dev kulüpleri Eljif Elmas için yarışa girdi

Avrupa’nın dev kulüpleri transferi için yarışa girdi Fenerbahçe’nin 19 yaşındaki yıldızı Eljif Elmas için adeta bir transfer yarışı başladı. Avrupa’nın dev kulüpleri; Atletico Madrid, Inter ve Napoli, Makedon yıldız için çaba harcıyor.

Atletico Madrid Eljif Elmas transferini bitiriyor

Dünya devi Eljif Elmas transferini bitiriyor Eljif Elmas transferinde flaş bir gelişme yaşandı.. Dünya devi Atletico Madrid Eljif Elmas transferini bitiriyor.. Atletico Madrid’in yöneticileri, Fenerbahçe'nin genç yıldızı Eljif Elmas için bu hafta İstanbul'a gelecek.

Fenerbahçe Eljif Elmas'ın transferi için dünya deviyle anlaştı!

Fenerbahçe Eljif Elmas için dünya devi ile anlaştı Fenerbahçe'de bomba gelişme.. Transfer haberlerinin zirvesinde yer alan Eljif Elmas'ın geleceği belli oldu.. Fenerbahçe Eljif Elmas'ın transferi için dünya deviyle anlaştı!