Aykut Kocaman

Aykut Kocaman'ın Konya'yla anlaşması Fenerbahçe'ye yaradı

Aykut Kocaman'ın Konya'yla anlaşması Fenerbahçe'ye yaradı Aykut Kocaman'ın Konyaspor'la anlaşmasının ardından Fenerbahçe, deneyimli hocaya maaş vermekten kurtuldu.

Aykut Kocaman Fenerbahçe'den kovulan antrenörleri yanına aldı

Aykut Kocaman Fenerbahçe'den kovulan antrenörleri yanına aldı Fenerbahçe'de hain ilan edilerek kovulan Turgay Altay, Alper Aşçı ve Murat Öztürk, Konyaspor'da Aykut Kocaman'ın yardımcılığını yapacak.

Fenerbahçe Aykut Kocaman'ı arıyor!

Fenerbahçe Aykut Kocaman'ı arıyor! Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe’si hemen hemen tüm istatistiklerde Cocu’lu Fener’i geride bıraktı. Kocaman'lı F.Bahçe geçen sezonun en golcü takımı olmuştu. Bu sezon maç başı ortalaması 1 gol bile değil.

Fenerbahçe'de kötü gidişatın faturası kesildi! İşte ilk yolcu

Fenerbahçe'de kötü gidişatın faturası kesildi! İşte ilk yolcu Fenerbahçe yönetimi, Aykut Kocaman'ın ardından Phillip Cocu'yla da anlaşamayan Valbuena ile devre arasında yolları ayırmaya karar verdi.

Aykut Kocaman'dan Ali Koç'a cevap

Aykut Kocaman'dan Ali Koç'a cevap Fenerbahçe'nin eski hocası Aykut Kocaman, Ali Koç'un yaptığı açıklamalar sonrası yakın çevresine dert yandı.

Aykut Kocaman'a sürpriz teklif!

Aykut Kocaman'a sürpriz teklif! İran temsilcisi Traktörsazi, teknik direktörlük görevi için Aykut Kocaman'a teklif yaptı. Kocaman'ın şu anda İran'da olduğu, Traktörsazi ile görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'ye dönmek için tek şartı var!

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'ye dönmek için tek şartı var! Hem ligde hem Avrupa'da zor günler geçiren Fenerbahçe'de Hollandalı çalıştırıcı Phillip Cocu'yla yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Kulislerde Ersun Yanal'ın adı öne çıkarken tecrübeli teknik adamın Fenerbahçe'ye dönmek için bir şartı olduğu öğrenildi!

TREND HABERLER
TREND HABERLER