Aykut Kocaman

Fenerbahçe'de kötü gidişatın faturası kesildi! İşte ilk yolcu

Fenerbahçe'de kötü gidişatın faturası kesildi! İşte ilk yolcu Fenerbahçe yönetimi, Aykut Kocaman'ın ardından Phillip Cocu'yla da anlaşamayan Valbuena ile devre arasında yolları ayırmaya karar verdi.

Aykut Kocaman'dan Ali Koç'a cevap

Aykut Kocaman'dan Ali Koç'a cevap Fenerbahçe'nin eski hocası Aykut Kocaman, Ali Koç'un yaptığı açıklamalar sonrası yakın çevresine dert yandı.

Aykut Kocaman'a sürpriz teklif!

Aykut Kocaman'a sürpriz teklif! İran temsilcisi Traktörsazi, teknik direktörlük görevi için Aykut Kocaman'a teklif yaptı. Kocaman'ın şu anda İran'da olduğu, Traktörsazi ile görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'ye dönmek için tek şartı var!

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'ye dönmek için tek şartı var! Hem ligde hem Avrupa'da zor günler geçiren Fenerbahçe'de Hollandalı çalıştırıcı Phillip Cocu'yla yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Kulislerde Ersun Yanal'ın adı öne çıkarken tecrübeli teknik adamın Fenerbahçe'ye dönmek için bir şartı olduğu öğrenildi!

Tümer Metin'den bomba itiraf

Tümer Metin'den bomba itiraf Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor karşısında aldığı ağır yenilgiyi yorumlayan eski futbolcu Tümer Metin, Aykut Kocaman için ''Hakkını helal etsin. Çünkü eleştirdiğimiz anlarda, erezyona uğramış bir Fenerbahçe kadrosunu olabilecek en iyi şekilde oynatıyormuş.'' dedi.

Aykut Kocaman'ın aklı Fenerbahçe'de

Aykut Kocaman'ın aklı Fenerbahçe'de Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman, "Takımın başında kalsaydım transfer yapmadan 75 puan toplardım" dedi.

Efsane 11 numaralar

Efsane 11 numaralar Numaralar serbest kalsa da bazı yıldızlar, giydikleri formalarla özdeşleşti. işte o isimler...