Aykut Kocaman

Aykut Kocaman'dan Trabzonspor taraftarına şike göndermesi

Aykut Kocaman'dan Trabzonspor taraftarına şike göndermesi Aykut Kocaman, Trabzonspor maçında aleyhine yapılan tezahüratlara "Herkes aynaya bir baksa şöyle elini yüzünü temizlese belki her şey çok daha güzel olacak." diyerek cevap verdi.

Fenerbahçe'de son fay hattı da kırıldı

Fenerbahçe'de son fay hattı da kırıldı Fenerbahçe 111 yıllık tarihinin en kötü günlerini yaşarken puan cetvelinde küme düşme hattında bulunması camianın sabırlarını taşırdı.

Aykut Kocaman'dan penaltı tepkisi

Aykut Kocaman'dan penaltı tepkisi Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman maç sonrasında açıklamalar yaparken hakem Mete Kalkavan'a, penaltı kararına ve Trabzonspor'un Mete Kalkavan açıklamasına tepki gösterdi.

Aykut Kocaman: Galatasaray maçı sert geçecek

Aykut Kocaman: Galatasaray maçı sert geçecek Konyaspor'un başına geçen Aykut Kocaman, ilk sınavını Galatasaray'a karşı verecek. Kocaman, maçın çok sert geçeceğini ifade etti.

Aykut Kocaman'ın Konya'yla anlaşması Fenerbahçe'ye yaradı

Aykut Kocaman'ın Konya'yla anlaşması Fenerbahçe'ye yaradı Aykut Kocaman'ın Konyaspor'la anlaşmasının ardından Fenerbahçe, deneyimli hocaya maaş vermekten kurtuldu.

Aykut Kocaman Fenerbahçe'den kovulan antrenörleri yanına aldı

Aykut Kocaman Fenerbahçe'den kovulan antrenörleri yanına aldı Fenerbahçe'de hain ilan edilerek kovulan Turgay Altay, Alper Aşçı ve Murat Öztürk, Konyaspor'da Aykut Kocaman'ın yardımcılığını yapacak.

Fenerbahçe Aykut Kocaman'ı arıyor!

Fenerbahçe Aykut Kocaman'ı arıyor! Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe’si hemen hemen tüm istatistiklerde Cocu’lu Fener’i geride bıraktı. Kocaman'lı F.Bahçe geçen sezonun en golcü takımı olmuştu. Bu sezon maç başı ortalaması 1 gol bile değil.