Aykut Kocaman

Aykut Kocaman'ın Türkiye Kupası zaferi belgesel oluyor

Aykut Kocaman'ın Türkiye Kupası zaferi belgesel oluyor Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu, Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın belgeseli çekilmeye başlandı.

Aykut Kocaman Fatih Terim ve Şenol Güneş'i geçti

Aykut Kocaman Fatih Terim ve Şenol Güneş'i geçti Süper Lig'de görev yapan teknik adamlar içinde 2018 yılında en iyi puan ortalamasına sahip hoca Aykut Kocaman oldu.

Aykut Kocaman Fenerbahçe'den Aatıf ve Dirar'ı istiyor

Aykut Kocaman Fenerbahçe'den Aatıf ve Dirar'ı istiyor Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçe'de süresiz kadro dışı bırakılan Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar'a talip oldu.

Aykut Kocaman'dan Trabzonspor taraftarına şike göndermesi

Aykut Kocaman'dan Trabzonspor taraftarına şike göndermesi Aykut Kocaman, Trabzonspor maçında aleyhine yapılan tezahüratlara "Herkes aynaya bir baksa şöyle elini yüzünü temizlese belki her şey çok daha güzel olacak." diyerek cevap verdi.

Fenerbahçe'de son fay hattı da kırıldı

Fenerbahçe'de son fay hattı da kırıldı Fenerbahçe 111 yıllık tarihinin en kötü günlerini yaşarken puan cetvelinde küme düşme hattında bulunması camianın sabırlarını taşırdı.

Aykut Kocaman'dan penaltı tepkisi

Aykut Kocaman'dan penaltı tepkisi Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman maç sonrasında açıklamalar yaparken hakem Mete Kalkavan'a, penaltı kararına ve Trabzonspor'un Mete Kalkavan açıklamasına tepki gösterdi.

Aykut Kocaman: Galatasaray maçı sert geçecek

Aykut Kocaman: Galatasaray maçı sert geçecek Konyaspor'un başına geçen Aykut Kocaman, ilk sınavını Galatasaray'a karşı verecek. Kocaman, maçın çok sert geçeceğini ifade etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER