Aykut Kocaman

Aykut Kocaman ayrılığın ardından ilk kez konuştu

Aykut Kocaman ayrılığın ardından ilk kez konuştu Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un talimatı üzerine deneyimli çalıştırıcıya 1 yıllık alacağı olan 1,5 milyon Euro ve tüm hak edişleri peşin olarak ödendi. Tatil yapan Kocaman, prensip olarak 1 sezon çalıştırmak istemiyor.

Aykut Kocaman ne kadar tazminat alacak?

Aykut Kocaman ne kadar tazminat alacak? Fenerbahçe'nin önceki gün görevine son verdiği Aykut Kocaman, 1.5 milyon euroluk tazminatının yarısını kulüpte bırakacağını yönetime bildirdi.

Aykut Kocaman Konyaspor'u reddetti

Aykut Kocaman Konyaspor'u reddetti Fenerbahçe ile yollarını ayıran Aykut Kocaman, eski takımı Konyaspor'dan gelen teklifi, "Bir süre takım çalıştırmak istemiyorum" diyerek reddetti.

Fenerbahçe Aykut Kocaman'la yolları ayırdı

Fenerbahçe Aykut Kocaman'la yolları ayırdı Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı.

Comolli 6 futbolcunun gönderilmesini istedi

Comolli 6 futbolcunun gönderilmesini istedi Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü Damien Comolli, geçtiğimiz sezon Aykut Kocaman'ın gözdesi olan 6 futbolcunun gönderilmesini yönetime bildirdi.

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman dönemi bitti

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman dönemi bitti Rekor bir oyla Fenerbahçe Başkanı olan Ali Koç, Aykut Kocaman ile devam etmeme kararı aldığı iddia edildi...

Aykut Kocaman'ın Comolli'ye verdiği rapor ortaya çıktı

Aykut Kocaman'ın Comolli'ye verdiği rapor ortaya çıktı Aykut Kocaman'ın yeni sportif direktör Damien Comolli'ye verdiği rapor ortaya çıktı.