Aykut Kocaman

Aykut Kocaman'dan Fransa yorumu

Aykut Kocaman'dan Fransa yorumu Aykut Kocaman, Fenerbahçe'ye oynattığı ve çok fazla eleştirilen oyun sistemiyle Fransa'nın dünya şampiyonu olduğunu söyledi.

Rıdvan Dilmen'den flaş fenerbahçe iddiası!

Rıdvan Dilmen'den flaş fenerbahçe iddiası! Yorumcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın yerine getirilen Phillip Cocu'yu değerlendirdi. Dünya Kupası ile ilgili görüşlerini de paylaşan Dilmen, Aykut Kocaman-Milli Takım iddialarıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Aykut Kocaman'la Ali Koç arasındaki konuşma

Aykut Kocaman'la Ali Koç arasındaki konuşma Aykut Kocaman, Fenerbahçe'den tazminat istemediğini ancak Başkan Ali Koç'un kendisine, "Sözleşmeniz var, hakkınızı alacaksınız" dediğini söyledi.

Aykut Kocaman ayrılığın ardından ilk kez konuştu

Aykut Kocaman ayrılığın ardından ilk kez konuştu Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un talimatı üzerine deneyimli çalıştırıcıya 1 yıllık alacağı olan 1,5 milyon Euro ve tüm hak edişleri peşin olarak ödendi. Tatil yapan Kocaman, prensip olarak 1 sezon çalıştırmak istemiyor.

Aykut Kocaman ne kadar tazminat alacak?

Aykut Kocaman ne kadar tazminat alacak? Fenerbahçe'nin önceki gün görevine son verdiği Aykut Kocaman, 1.5 milyon euroluk tazminatının yarısını kulüpte bırakacağını yönetime bildirdi.

Aykut Kocaman Konyaspor'u reddetti

Aykut Kocaman Konyaspor'u reddetti Fenerbahçe ile yollarını ayıran Aykut Kocaman, eski takımı Konyaspor'dan gelen teklifi, "Bir süre takım çalıştırmak istemiyorum" diyerek reddetti.

Fenerbahçe Aykut Kocaman'la yolları ayırdı

Fenerbahçe Aykut Kocaman'la yolları ayırdı Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER