Aykut Kocaman

Ali Koç ile Aykut Kocaman ikinci kez görüşecek

Ali Koç ile Aykut Kocaman ikinci kez görüşecek Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç ile teknik direktör Aykut Kocaman akşam saatlerinde bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştirdi ancak kesin sonuç çıkmadı.

Aykut Kocaman'dan Ali Koç'a çağrı

Aykut Kocaman'dan Ali Koç'a çağrı Ali Koç ile Aykut Kocaman arasında dün yapılması beklenen görüşme gerçekleşmedi. Aykut Kocaman, “Henüz bana bir çağrı yapılmadı” ifadelerini kullandı ve ekledi: Davet bekliyorum

Aykut Kocaman'dan istifa açıklaması!

Aykut Kocaman'dan istifa açıklaması! Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, yeni başkan Ali Koç'un önünü açmak için istifa dilekçesini sunduğu iddialarına cevap vererek, "Ali Koç'un benimle görüşmesini bekleyeceğim ve o görüşmenin ardından gereken neyse onu yapacağım" ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman tarihi kongrede oyunu kullandı!

Aykut Kocaman tarihi kongrede oyunu kullandı! Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kongrede oyunu kullanmak için Ülker Stadı'na geldi.

Aziz Yıldırım'dan olay yaratan Gomis itirafı

Aziz Yıldırım'dan olay yaratan Gomis itirafı Fenerbahçe'de yarın ve pazar günü gerçekleştirilecek olan tarihi olağan seçimli genel kurul öncesinde başkan Aziz Yıldırım açıklamalarda bulundu. Başkan Yıldırım Galatasaray'da gol kralı olan Bafetimbi Gomis'le ilgili önemli bir itirafta bulundu.

Roman Neustadter'den Aatıf Chahechouhe itirafı

Roman Neustadter'den Aatıf Chahechouhe itirafı Fenerbahçeli Roman Neustadter, oruç tutan Aatıf Chahechouhe ile Aykut Kocaman arasındaki diyaloğu anlattı.

Aykut Kocaman varsa oy da yok

Aykut Kocaman varsa oy da yok Fenerbahçe’de kararsız üyelerin Aziz Yıldırım’ın teknik direktör konusunda atacağı adıma göre kongrede tercih yapacağı öğrenildi. Hafta sonu oy kullanacak önemli bir kesimin Aykut Kocaman ile devam edilmesi halinde başkana destek vermeyeceği bildirildi.