Aykut Kocaman

Comolli 6 futbolcunun gönderilmesini istedi

Comolli 6 futbolcunun gönderilmesini istedi Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü Damien Comolli, geçtiğimiz sezon Aykut Kocaman'ın gözdesi olan 6 futbolcunun gönderilmesini yönetime bildirdi.

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman dönemi bitti

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman dönemi bitti Rekor bir oyla Fenerbahçe Başkanı olan Ali Koç, Aykut Kocaman ile devam etmeme kararı aldığı iddia edildi...

Aykut Kocaman'ın Comolli'ye verdiği rapor ortaya çıktı

Aykut Kocaman'ın Comolli'ye verdiği rapor ortaya çıktı Aykut Kocaman'ın yeni sportif direktör Damien Comolli'ye verdiği rapor ortaya çıktı.

Ali Koç ile Aykut Kocaman ikinci kez görüşecek

Ali Koç ile Aykut Kocaman ikinci kez görüşecek Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç ile teknik direktör Aykut Kocaman akşam saatlerinde bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştirdi ancak kesin sonuç çıkmadı.

Aykut Kocaman'dan Ali Koç'a çağrı

Aykut Kocaman'dan Ali Koç'a çağrı Ali Koç ile Aykut Kocaman arasında dün yapılması beklenen görüşme gerçekleşmedi. Aykut Kocaman, “Henüz bana bir çağrı yapılmadı” ifadelerini kullandı ve ekledi: Davet bekliyorum

Aykut Kocaman'dan istifa açıklaması!

Aykut Kocaman'dan istifa açıklaması! Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, yeni başkan Ali Koç'un önünü açmak için istifa dilekçesini sunduğu iddialarına cevap vererek, "Ali Koç'un benimle görüşmesini bekleyeceğim ve o görüşmenin ardından gereken neyse onu yapacağım" ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman tarihi kongrede oyunu kullandı!

Aykut Kocaman tarihi kongrede oyunu kullandı! Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kongrede oyunu kullanmak için Ülker Stadı'na geldi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER